Viktorija ir Arvydas Macijauskai laukiasi trečiosios atžalos

Viktorija Macijauskienė / G. Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Viktorija Macijauskienė / G. Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-04-28 11:54
AA

Karjerą baigusio krepšininko Arvydo Macijausko ir jo žmonos, vaikų meninio kolektyvo „Džimba“ trenerės, profesionalios gimnastės Viktorijos Macijauskienės šeimoje – laukimo nuotaikos. Viktorija laukiasi trečiojo jų vaikelio.

Džiugią žinią Viktorija Macijauskienė pranešė pasirodžiusi sekmadienį vykstančioje konferencijoje „Sveika ir laiminga mama“, kurioje skaitė pranešimą motinystės tema.

Viktorija Macijauskienė ir Arvydas Macijauskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Auginu dvi neklaužadas: aštuonerių Lauryną ir šešerių Gabrielę. Tiesa, jau penktą mėnesį manyje yra trečioji gyvybė. Laukiuosi vaikelio,“ – prieš susirinkusią auditoriją prisipažino Viktorija Macijauskienė.

Scenoje moteris atskleidė, kad šis nėštumas nėra lengvas.

Viktorija Macijauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Pirmasis nėštumo trimestras, trys pirmieji mėnesiai, buvo tikras išbandymas ne tik man, bet ir visai mano šeimai. Nekalbu apie fizinę savijautą, kai negalėjau ne tik vairuoti automobilio, bet ir atsikelti iš lovos. Nežinojau, kad nėštumo metu suaktyvėję hormonai gali taip sujaukti gyvenimą. Tapau labai irzli ir konfliktiška,“ – atviravo Viktorija.

„Vaikų aš per daug neapkraunu. Apskritai – vaikų aš nespaudžiu, leidžiu jiems rinktis. Jeigu kažkoks būrelis nusibosta, jie gali jo ir nebelankyti. Žinoma, aš visuomet juos paraginu, tačiau niekada nedarau spaudimo. Manau, kad vaikas turi pats ieškoti savęs ir aš į tai žiūriu labai ramiai, be streso. Viskam ateina savas laikas, o mano pareiga – parodyti kuo daugiau įvairiausių galimybių. Leisti jiems viską išbandyti ir nuspręsti, kas jiems labiausiai prie širdies.

Tačiau stengiuosi, kad jie būtų užimti. Kiekvienais metais suorganizuoju jiems vasaros stovyklas. Labai džiaugiuosi, kad jų Lietuvoje yra labai daug ir įvairių: sportinių, kūrybinių, meninių.“ – žurnalui „Žmonės“ anksčiau yra pasakojusi V. Macijauskienė.