Viktorija Jakučinskaitė netikėtą kolekciją sukūrė įkvėpta labdaros renginio idėjos

Viktorija Jakučinskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dizainerė, mados namų „Tiulio fėja“ įkūrėja Viktorija Jakučinskaitė Kauno svetingumo namuose „Monte Pacis“ surengtame labdaros renginyje pristatė itin netikėtą savo naujausių darbų kolekciją. Pirmą kartą autorė ne tik kolekcijos nepavadino jokiu vardu, bet ir naudojo jai neįprastus audinius, o dėmesį skyrė nebe pastelinėms, bet ryškioms spalvoms.

„Tik vienas iš penkiolikos pristatytų modelių gimė iš tiulio. Visiems kitiems kurdama naudojau standesnį audinį. Tai – man nauja sritis, kurioje norėjosi save išmėginti, tobulėti“, – patikino dizainerė.

Sukneles, kuriomis moteris ragins puoštis šiltuoju 2018-ųjų metų sezonu, V. Jakučinskaitė pradėjo modeliuoti dar šį pavasarį. Tačiau dėl įtempto vasaros sezono, kuomet teko susikoncentruoti į nuotakų pageidavimus, kūrybinės užduotys vis būdavo atidedamos.

Kolekcijai dėmesio dizainerė skyrė tuomet, kai prieš pusantro mėnesio sulaukė skambučio su kvietimu naujausius savo darbus pristatyti renginyje, skirtame Kauno sakralinės muzikos mokyklos veiklai paremti.

„Aksominis Five – o – Clock’as“ vakaro akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Dar nei viename pristatyme nebuvo tiek spalvų: smaragdo žalumo, dangaus žydrumo, saulėgrąžų geltonumo, rožių ir jurginų raudonumo. Pusę kolekcijos sukūriau kovo mėnesį, kuomet niūriais vakarais ypač pradedi ilgėtis vasaros ryškumo bei kaitros“, – sakė autorė.

Šventę papuošti padėjo renginių planuotoja Inga Budrienė, o prie jo prisidėjo ir „Modilinos“ vadovė Jolanta Sadauskienė bei „Monte Pacis“ bendraturtė Indra Ramanauskienė.

„Norėjome atgaivinti tarpukario vadinamąją „Five o‘clock“ tradiciją, kuomet skrybėlėmis pasidabinusios miesto damos rinkdavosi ne tik kartu arbatos atsigerti, bet ir norėdamos dėmesį skirti labdaros projektams“, – sakė I. Ramanauskienė.

„Aksominis Five – o – Clock’as“ vakaro akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Vakaro svečiai, aukoję sakralinės muzikos puoselėtojams, vaišinti virtuvės šefo Roko Vasiliausko ruošta trijų patiekalų vakariene – putpele, su deginto česnako kremu, elnienos nugarine, pagardinta raudonaisiais kopūstais ir raugintų burokų – kadagių padažu. Desertui patiektas mango ir maskarponės sūrio pyragas.

Vienas iš vakaro reginių – iš Izraelio atvežta juvelyrinių dirbinių kolekcija, kurios vieno papuošalo apsauga ne tik neleido iš arti apžiūrėti, bet ir fotografuoti.

„Aksominis Five – o – Clock’as“ vakaras svetingumo komplekse „Monte Pacis“ (77 nuotr.)
+71
Skaitykite daugiau