Viktorija Macijauskienė – apie sveikatos problemas ir naują veiklą: „Niekada nenorėjau įtikti“

Viktorija Macijauskienė / Tomo Petrovskio nuotr.
Viktorija Macijauskienė / Tomo Petrovskio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-01 14:10
AA

Buvusio krepšininko Arvydo Macijausko žmona Viktorija, sužinojusi, jog turi skydliaukės ligų, ieškojo ne vaistų, o žinių. Pabaigusi prestižinius mokslus Amerikoje, moteris tapo sertifikuota integralios sveikatos mentore, vedančia paskaitas, sukūrusia elektroninę parduotuvę bei socialiniuose tinkluose kasdien besidalinančia subalansuoto gyvenimo receptais.

Vis tik, Viktorija pripažįsta, jog nesiekė įkurti verslo, ji tiesiog norėjo dalintis tuo, kas ją pačią sužavėjo ir padėjo atrasti kelią į geresnę savijautą.

„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Gyvenimas versle“ Viktorija Macijauskienė pasakos, kaip išmokusi pažinti savo kūną bei jo siunčiamus signalus, tapo integralios sveikatos mentore, šiandien savo žinias dalindama kitiems.

Viktorija Macijauskienė laidoje „Gyvenimas versle“ / Tomo Petrovskio nuotr.

„Amerikoje sveikatos mentoriai talkina medikams ir jau yra labai nuostabių rezultatų, pastebint skirtumą, kai pacientas yra paleidžiama tik su nuorodomis ir kai paleidžiamas kartu su sveikatos mentoriaus priežiūra. Žmonėms dažniausiai pritrūksta įrankių, kaip palaikyti savo mitybą, priprasti prie paskirtų vaistų vartojimo ar laikytis įduoto plano, o štai sveikatos mentorius šį procesą individualizuoja ir pritaiko prie kiekvieno žmogaus asmeninių poreikių, padėdamas jam siekti geresnės sveikatos ar netgi įveikti ligą. Mes nediagnozuojam, negydom ligų, bet lydim žmogų tame procese“, – pasakojo laidos herojė.

Viktorija Macijauskienė laidoje „Gyvenimas versle“ / Tomo Petrovskio nuotr.

Prieš daugiau nei dešimtmetį, Viktorija pati susidūrė su sveikatos problemomis. Būtent tuomet ji ėmė gilintis į gyvenimo kokybę, skaitė mokslinius straipsnius, domėjosi. Pamačiusi, jog atrasti metodai ir pokyčiai veikia, moteris pajautė didžiulę aistrą tame ir nėrė į funkcinę mediciną, kurios protokolo išmanymas duoda dar didesnių rezultatų dirbant su žmonėmis. Nuolat drauges ir pažįstamus konsultavusi Viktorija netrukus sugalvojo norinti savo žinias skleisti platesniu mastu, nesijaudindama dėl to, kad Lietuvoje sveikatos mentorių veiklos dar nėra tokios populiarios, kaip kad užsienyje.

Viktorija Macijauskienė laidoje „Gyvenimas versle“ / Tomo Petrovskio nuotr.

„Aš niekada neiškėliau sau tokio klausimo, aš tiesiog tikėjau šia sritimi ir nesigilinau, kaip kiti sureaguos. Pradėjau šnekėti, dalintis apie streso biocheminį poveikį organizmui, apie toksinų poveikį. Niekada nenorėjau įtikti, aš dalinausi tuo, ką mokiausi ir kas man pačiai yra įdomu. Neieškojau klientų, žmonės atsirado patys“, – pasakojo moteris.

Vis tik šiandien Viktorija gali džiaugtis pasiekimais: ne tik sėkmingai veikiančia elektronine parduotuve „Well You“, bet ir netrukus pasileisiančia mokymų platforma su įvairių temų edukacinėmis paskaitomis.

Viktorija Macijauskienė laidoje „Gyvenimas versle“ (10 nuotr.)
+4

„Konsultuodama žmones aš turėdavau sudaryti papildų krepšelį, tačiau man norėjosi, kad mano klientai turėtų vieną patogią vietą. Taip elektroninė parduotuvė gimė spontaniškai, nebuvo jokio verslo plano, bet šiandien mano pagrindinis kūdikis – edukacinė veikla. Noriu šviesti žmonės, prisidėti prie jų geresnės savijautos, nuotaikos, todėl svarbią informaciją stengiuosi pateikti aiškiai, koncentruotai, nevyniojant į vatą“, – netrukus startuosiančiomis naujienomis dalinosi Viktorija.

„Gyvenimas versle“ – šeštadieniais, 17:30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.