Viktorija Macijauskienė iš tėvų prieš 23-ejus metus gautą dovaną saugo ligi šiol

Viktorija Macijauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viktorija Macijauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-21 16:27
AA

Savaitgalis – šeimos laikas, todėl jį tėvai su savo vaikais stengiasi praleisti kuo turiningiau ir aktyviau. Arvydo Macijausko žmona Viktorija Macijauskienė (30) su vaikais praleidžia išties daug laiko, todėl kaskart jie stengiasi prisigalvoti įdomios veiklos.

Šeštadienio popietę V.Macijauskienė su atžalomis Laurynu ir Gabriele dalyvavo atsinaujinusios „Žaislų planetos“ šventėje, kurioje vaikai turėjo galimybę išbandyti galybę skirtingų žaidimų, pabendrauti vieni su kitais ir kaip reikiant padūkti.

„Prieš keletą dienų kaip tik tvarkėmės spintas – išrūšiavome, ko jau mums nebereikės ir ką galėsime atiduoti kitiems vaikams. Labiausiai mano vaikai mėgsta žaisti su konstruktoriais, dėlionėmis ir knygelėmis. Turime ir  minkštų žaislų, tačiau palyginus nedaug, mat jie abu labiau mėgsta žaisti kontaktinius žaidimus, dalyvauti estafetėse arba kažką dėlioti, keisti. Pradėjau gana anksti pirkti vaikams lavinamuosius žaidimus, todėl, manau, jie tiesiog prie jų labiau ir priprato“, – Žmonės.lt sakė V.Macijauskienė.

Viktorija Macijauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Moteris juokėsi, kad berniukas visada nori veiksmo, todėl patys mėgstamiausi jo žaidimai – kamuolio spardymas ar improvizuotas „mūšis“, o mergaitė ypatingai mėgsta dėliones, kurios jos dėmesį patraukia net labiau, negu lėlės.

„Niekada negailiu vaikams knygučių ir džiaugiuosi, kad jie jomis domisi“, – priduria V.Macijauskienė.

Viktorija Macijauskienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklausta, ar pati vaikystėje turėjo mėgstamiausią žaislą, Viktorija juokėsi, kad jį tebeturi iki dabar.

„Tėvai man padovanojo pliušinį krokodiliuką, kuris buvo skirtas vaikams kaip pavyzdys, kad reikia valytis dantis. Jis buvo supakuotas permatomoje dėžėje – ši man pasirodė tokia graži, kad niekada to krokodiliuko iš jos neišpakavau, buvo gaila išmesti pakuotę. Krokodiliukas keliavo net iš užsienio, nors buvo tiesiog paprastas, mielas pliušinis žaislas su pavaizduotais baltais dantukais ir šepetėliu rankoje“, – juokėsi Viktorija, šį žaislą gavusi būdama septynerių metų.

Žaislų parduotuvės šventėje – ir žinomos šeimos (23 nuotr.)
+17