Viktorija Macijauskienė: „Pažintis Amerikoje įkvėpė keisti savo ir šeimos gyvenimą“

Viktorija Macijauskienė / Žurnalas „Žmonės“
Viktorija Macijauskienė / Žurnalas „Žmonės“
Šaltinis: Žmonės
2022-07-06 12:00
AA

Daugelis žymių krepšininkų sutuoktinių įpratusios, kad didesnis visuomenės dėmesys skiriamas vyrui. Tačiau tai, kaip klostysis šeimos ir paties vyro gyvenimas, neretai nulemia būtent moteris. Viktorija Macijauskienė (36) savo sveiku gyvenimo būdu sugebėjo įkvėpti visą šeimą: vyrą Arvydą Macijauską (42), vaikus Lauryną (11), Gabrielę (9) ir Taurą (2). Ir dabar tai ne tik jos pomėgis, bet ir darbas: Viktorija tapo sertifikuota integruotos mitybos specialiste ir holistinės sveikatos mentore.

Viktorijos kelias į sveikesnį gyvenimą prasidėjo nuo pažinties Amerikoje, kai sykį apsilankė bičiulių vaiko gimtadienyje – moters dėmesį patraukė mažylio seneliai, jaunatviška septyniasdešimtmečių pora, kurie domėjosi holistine medicina, laikėsi sveikos mitybos principų, buvo fiziškai aktyvūs. Jie ne tik rūpinosi išvaizda, bet ir investavo į emocinę pusiausvyrą, dvasinį pasaulį, protinę veiklą. Senjorai tapo puikiu pavyzdžiu, kaip galima sąmoningai valdyti senėjimo procesus.

Toji pažintis įkvėpė Viktoriją. Po truputį ji ėmė keisti savo gyvenimą: parduotuvėse skenuoti produktų etiketes, atidžiai rinktis maistą, nepamiršti fizinio krūvio, gilintis į detoksikacijos, epigenetikos procesus – įpročiai tapo artimi lyg antra oda. Pokyčių atsirado ir virtuvėje – šeimos mityba iššvarėjo, joje beveik neliko perdirbtų produktų.

„Pirmiausia jaučiu, kad pati nuolat augu, o ir vyras atsikratė dvylikos kilogramų, visiškai atsisakė kavos, alkoholio ir cukraus. Mūsų racione nebeliko nieko, kas verstų prastai jaustis. Rytus dažniausiai pradedame ne nuo kavos, o nuo kokteilio iš augalinio pieno, uogų, žalumynų, supermaisto... Bet aš tikrai neįkalbinėju žmonių staiga mesti tai, kas jiems patinka, jokiu būdu, – draugiškai tikina Viktorija. Anksčiau, tiesa, pasitaikydavo visko: artimiesiems esu ir griežtesniu tonu liepusi padėti šalin saldainį ar išmesti pakelį bulvių traškučių. Bet dabar jau išmokau švelniai prieiti prie žmogaus, kad pats sąmoningai pasirinktų sveikesnį gyvenimo būdą.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“