Grožio formulė pagal... Viktoriją Šaulytę-Mockę

Viktorija Šaulytė-Mockė / Monikos Remeikytės nuotrauka
Viktorija Šaulytė-Mockė / Monikos Remeikytės nuotrauka
DOVILĖ LEBRIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-08-30 22:55
AA

Nuomonės formuotoja, stilistų dueto „ŠaŠa“ narė Viktorija Šaulytė-Mockė (28) pirmenybę teikia natūralumui, tačiau puikiai supranta makiažo galią – jis ne tik gali padėti padailinti odą, bet ir tapti įvaizdžio akcentu. Dekoratyvinė kosmetika stilistei – dar viena saviraiškos priemonė.

PIRMIEJI POTĖPIAI. Dekoratyvinę kosmetiką atradau ankstyvoje paauglystėje, nes lankiau pramoginius šokius ir varžyboms reikėdavo gana įspūdingo, ryškaus makiažo – tokio, kuris matomas iš toli. Tad teko išmokti dažytis pačiai. Dabar net nežinau, kaip tai pavykdavo, nes šiuo metu profesionalų atliekamo makiažo nepasidaryčiau – žinių turiu, tačiau praktika minimali.

KASDIEN. Man svarbu saugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių ir jaustis komfortiškai – kad veido netrauktų, neskaudėtų, stengiuosi jo neapkrauti priemonėmis. Kai karšta, jei nėra fotosesijų ar filmavimų, naudoju tik priemones nuo saulės – kremą su spalva ar mineralinę pudrą. Stengiuosi visuomet šalia turėti rytą naudotą produktą su SPF, kad galėčiau dieną atnaujinti apsaugą nuo saulės.

Įprastai naudoju „Australian Gold“ BB kremą su SPF 50 arba nuo saulės saugantį „Uriage“ CC kremą. Tuomet tepu „Idun“ mineralinę pudrą ir lengvai pašukuoju antakius – tam renkuosi „Paese“ specialų muiliuką, „Benefit“ antakių flomasterį ir gelį. Galiausiai padrėkinu lūpas natūraliais „Uoga uoga“ lūpų ir skruostų dažais. Kasdienį makiažą vertinu kaip pasilepinimą ir odos saugojimą.