Viktorija Šaulytė-Mockė: „Dailus išmanusis telefonas papildo kiekvieną mano įvaizdį“

Viktorija Šaulytė-Mockė / Atstovų nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Norint atrodyti madingai, stilistai visada rekomenduoja skirti dėmesio aksesuarams ar kitoms, atrodytų smulkioms, aprangos detalėms. O ar kada susimąstėte, kad ir jūsų kasdien naudojami išmanieji įrenginiai – telefonas, ausinės, laikrodis – yra jūsų įvaizdžio dalis?

„Samsung“ metė iššūkį stilistams Viktorijai Šaulytei-Mockei ir Joringiui Šatui. Jie sukūrė 8 skirtingus įvaizdžius prie kurių priderino ir naujausius technologijų giganto „Samsung“ įrenginius.

„Žmonės dažnai neįvertina kiek daug įvaizdžiui suteikia gerai priderintos smulkios detalės. Mano „Samsung“ išmanusis sulenkiamas telefonas „Galaxy Flip4“ tapo gražiausiu aksesuaru prie visų įvaizdžių – tiek puošnių, tiek kasdieninių. Sulenkus jis telpa ir į mažiausias rankines, kurios yra šio sezono hitas. Pastebiu, kad mano sulenkiamo telefono modernus dizainas traukia akį ir stebina – renginiuose dažnai sulaukiu prašymų apžiūrėti išmanųjį“, – pasakoja Viktorija Šaulytė-Mockė.

„Samsung“ stilingas naujienas sudaro „Galaxy Flip4“ išmanusis telefonas – itin modernus, išskirtinio dizaino sulenkiamas išmanusis. Jis itin dailus ir kompaktiškas – nustebins tai, kad tilps į visas rankines ir kišenes.

„Galaxy Fold 4“ išmanusis telefonas – futuristinio dizaino sulekiamas išmanusis. Tai lyg du išmanieji viename – su juo patogu tiek dirbti, tiek žiūrėti vaizdo įrašus ar žaisti žaidimus dideliame ekrane.

„Samsung Galaxy Watch5“ ir „Galaxy Watch5 Pro“ stilingi išmanieji laikrodžiai ne tik padės nepraleisti naujienų, bet ir leis sekti savo aktyvumą, sveikatą.

„Galaxy Buds2“ ir „Galaxy Buds2 Pro“ ausinės kasdien pasiteisina tiek dirbant, tiek norint atsipalaiduoti, pavyzdžiui, klausant muzikos. Jose esanti „360 Audio“ funkcija suteikia tikrovišką, erdvinį garsą.

Išmaniuosius įsigyti galite www.samsung.lt

Stilistų kurti įvaizdžiai (8 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau