Viktorija Šaulytė švenčia gimtadienį – laikas Birštone, prasminga tatuiruotė ir atgaivinti teminiai vakarėliai

Viktorija Šaulytė/ Monikos Remeikytės nuotr.
Viktorija Šaulytė/ Monikos Remeikytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-12-07 11:44
AA

Stilistei Viktorijai Šaulytei šiandien sukanka 26 metai. Vakar Birštone, tradiciniame kalėdiniame „Butiko“ vakare pradėjusi minėti savąją šventę, žinoma patarėja mados klausimais iškilmes pratęs teminiame renginyje artimųjų būryje.

„Po šešerių metų atgaivinau šeimos ir draugų tradiciją ne tiesiog švęsti mano gimtadienius, o pasistengti atitinkant vakaro aprangos kodo reikalavimus. Kai išsiunčiau kvietimus ir parašiau, jog mūsų pasibuvimo tema – Meksika, visi labai nudžiugo. Matyt, buvo pasiilgę teminių švenčių. Net tėtis sakė užsidės sombrero“, – pasakojo V. Šaulytė.

Ji tikino esanti sužavėta Meksikos spalvomis, maistu, energija ir planuojanti būtent šioje šalyje praleisti savo medaus mėnesį.

„O po naujųjų metų, sausio 3 d., su keliais draugais skrendame pakeliauti po Indiją. Girdime apie šį kraštą daug kontrastingų pasakojimų. Neabejoju, kad po kelionės mes turėsime savų prisiminimų ir nuomonę“, – sakė V. Šaulytė.

Gimtadienio proga ji padovanojo sau dovaną – ant riešo išsitatuiravo kavos puodelį. Tai – trečiasis prasmingas tatuiruočių meistrų kūrinys, kuriuo pasipuošė Viktorija. Švęnčiant 17 – ąjį gimtadienį jai ant kojos „nutūpė“ laimės simbolis – plunksna. Šią vasarą ilsėdamasi Palangoje ji panoro įprasminti meilę draugams ir salone paprašė ant kairio peties ištatuiruoti širdelę.

Kalėdinis „Butiko“ vakaras/ Irmanto Kojelavičiaus nuotr.

„Man geriausia dovana yra žmonės ir laikas su jais. Visa kita gali nusipirkti pats“, – sakė sukaktuvininkė.

Ji džiaugėsi gimtadienį pradėjusi švęsti populiariame Lietuvos kurorte įsikūrusiame meno ir mados salone „Butikas“, kur surengtas tradicinis vakaras „Tu kitokia“. Jo metu V. Šaulytė dalinosi savo žiniomis ir pasiūlymais, kaip reikėtų puoštis šventiniu laikotarpiu.

„Šio laikotarpio pagrindinis akcentas turbūt niekada nepasikeis – blizgutis bus populiarus nepaisant to, kokie mados vėjai vyrautų. Kaip mes puošiamės per vakarėlius, renginius ar pokylius daugiausiai priklauso nuo mūsų pačių – kokias emocijas tuo metu išgyvename. Na, bet jei esame nusiteikę švęsti, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį į vietą, kurioje viskas vyks, ir temą“, – sakė stilistė.

Kalėdinis „Butiko“ vakaras/ Irmanto Kojelavičiaus nuotr.

V. Šaulytė patikino – jai yra labai artima penktadienio vakarą vykusio renginio idėja.

„Tu – kitokia, nes tau patinka tai, kas tikra, unikalu, sukurta su meile, iš širdies...“, – tokiu šūkiu prasidėjo aktyvių ir stilingų moterų renginys Birštone, kurio metu buvo pristatytos naujausios mados bei meno tendencijos moterims.

Be V. Šaulytės patarimų vakare buvo galima pasimėgauti ir aktorės Gintarės Latvėnaitės skaitomomis eilėmis, o atsipalaiduoti stebint žvakių kūrėjų „Šeštasis pojūtis“ sukurtą pasirodymą. Vizažistė Beata Baranauskienė svečiams atskleidė paslaptis, į ką reikia atkreipti dėmesį kuriant labiausiai jums tinkantį makiažą.

„Renginių ciklas „Tu Kitokia“ laužo nusistovėjusios stereotipus, kad tik sostinėje Vilniuje arba Kaune vyksta stilingi mados, meno vakarai. Ir mažesniuose miestuose, regionuose yra daug aktyvių, žavingų, stilingų moterų, kurios kuria drabužius, domisi naujausiomis mados ir meno tendencijomis. Pajutome, kad moterims reikalingi renginiai, kurių metu mados kūrėjos, menininkės, sveikatinimo verslo atstovės galėtų susiburti, pasidalinti savo sričių naujovėmis, prisistatyti, pakviesti Birštone gyvenančias moteris jaukiai ir stilingai praleisti vakarą. Kai yra poreikis iš visuomenės, tokie projektai dažniausiai būna labai sėkmingi“, – apie renginio „Tu Kitokia“ idėją ir misiją pasakojo viena iš renginio iniciatorių, meno ir mados salono „Butikas“ įkūrėja Asta Daminaitė.