Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis išvyko į Meksiką: „Gera įgyvendinti svajones kartu“

Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-01-11 15:26
AA

Sausio pradžioje nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė su vyru Laurynu Suodaičiu bei dukra Nicole išvyko į saulėtąją Meksiką. Žiemos šalčius į džiuginantį karštį iškeitusi moteris jau kurį laiką dalijasi gražiomis kelionės akimirkomis ir semiasi naujų įspūdžių. O čia, neslepia Viktorija, jų tikrai netrūksta!

Panašu, kad atostogų kryptimi vis dažniau pasirenkama anksčiau dažniausiai tik filmuose matyta Meksika. Prieš kurį laiką čia atostogavo Ievos ir Rolando Mackevičių šeima, Maria Randers su širdies draugu Benu, modelis Simona Starkutė.

Prieš savaitę į šį spalvingą kraštą išskrido ir Suodaičių šeima, kuri, akivaizdu, šiuo metu puikiai leidžia laiką, o tai rodo socialiniuose tinkluose pasirodantys kadrai. Jais V.Siegel-Suodaitė sutiko pasidalyti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Kelionės pradžioje, vos apsistojusi Meksikos viešbutyje, Viktorija neslėpė, kad tai – darbu užtarnautos ir labai ilgai lauktos atostogos.

Tiesa, pirmą dieną Suodaičių šeimai teko kiek nusivilti, nes geru oru Meksika nelepino. Vis dėlto nuomonės formuotoja nė kiek neliūdėjo, priešingai, kartu su šeima rado veiklų – tyrinėjo apylinkes, meksikietiškuose restoranuose ragavo tradicinius patiekalus.

Akivaizdu, kad nuomonės formuotoja mėgaujasi akimirkomis, kai nereikia niekur skubėti, o viską savo laiką gali skirti tik mylimam vyrui ir dukrai.

„Gera būti kartu, gera keliauti kartu, gera įgyvendinti svajones kartu, gera džiaugtis nuostabiausiomis gyvenimo akimirkomis kartu, gera kartais ir pasipykti, gera patirti įvairiausias emocijas kartu su tavimi. Myliu tave, mano žmogau“, – rašė Viktorija po nuotrauka, kuria pasidalijo savo instagramo paskyroje.

Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.

Moteris ją sekantiems žmonėms pasakojo, kad kelionės metu kartu su šeima planuoja pakeisti kelis viešbučius, nes nori aplankyti kuo daugiau įvairių Meksikos vietų. Iki šiol V.Siegel spėjo pasigrožėti gamta rezervate ir džiunglėse, aplankė Jukatane esantį Majų šventykų miestą bei įsiamžino prie Lietaus dievo Kukulkano piramidės Chichen Itza.

„Magiška ir stebuklinga vieta! Chichen Itza yra tai, ką bent kartą gyvenime tikrai verta pamatyti! Ačiū Laurynui, kuris mus ten nusivežė, nes aš dar svarsčiau, ar verta. Tas jausmas, kai čia atvažiuoji, tos emocijos, ta visa šios didingos ir įspūdingos vietos istorija, kurią mes išgirdome iš gido pasakojimų – viską atperka“, – rašė V.Siegel-Suodaitė.

Viktorija Siegel su reperiu Geegun / Asmeninio albumo nuotr.
Viktorija Siegel su Oksana Samoilova / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, Meksikoje V.Siegel-Suodaitei nestinga ne tik įspūdžių, bet ir malonių netikėtumų – čia ji sutiko garsų ukrainiečių reperį Geegun su žmona Oksana Samoilova. Gražuolė reperio žmona – rusų modelis, kurios instagramo paskyrą seka daugiau nei penki milijonai sekėjų.

„Akimirkos, kurios nesitikėjai, kad kada nors įvyks. Bet kai jos įvyksta, viskas atrodo taip netikra! Atsitiktinis susitikimas su žmonėmis, kurie tave įkvepia, suteikia tiek daug laimės. Vis dar esu euforijoje“, – džiaugėsi Viktorija.

Fotogalerija:

Viktorijos Siegel atostogos Meksikoje (15 nuotr.)
+9