Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis: „Mūsų meilė nugalėjo viską!“

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / Žurnalo „Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2021-07-28 12:00
AA

Sutrukdyti tapti šeima verslininkei Viktorijai Siegel (26) ir jos išrinktajam Laurynui Suodaičiui (31) tądien nebūtų galėjęs niekas. Visus šiuos metus kovoję už savo meilę jiedu pagaliau vienas kitą vadina vyru ir žmona, o aplinkiniai jų santuoką jau dabar tituluoja metų vestuvėmis. Graži šventė gražioje aplinkoje su gražiais artimaisiais praėjo geriau, nei tikėtasi, o koks bus likęs gyvenimas – tik jų pačių rankose. 

Šiandien abu tvirtina, kad pasiryžimas visą likusį gyvenimą praleisti kartu – ne vienadienės aistros paskatintas, bet rimtai apgalvotas žingsnis. Gyventi paaugliškai susimetus, kai šeimoje vaikas, jų netenkino. Laurynui pakako metų, kad pamatytų, su kuo žada praleisti visą likusį gyvenimą.

„Labai daug kur vienas kitą išbandėme vos per metus, pasirodėme visokie, todėl nenoriu garsiai girtis, bet mūsų meilė labai stipri“, – tikina Viktorija. 

Pora neslepia, kad kivirčų pasitaiko ir pas juos, tačiau stengiasi jų neeskaluoti. „Turime nerašytą taisyklę, kad susipykę vienas kito neįžeidinėjame, bet kontroliuojame tai, ką vienas kitam per barnius pasakome. Anksčiau buvau kitokia, kur kas impulsyvesnė“, – prisipažįsta Viktorija.

Ji jaučiasi dėkinga Laurynui už tai, kad pakeitė jos požiūrį į šeimą, parodė, kokia gali būti vienas kitą mylinčių žmonių draugystė, įtikino, kad kartu gali daug pasiekti. „Vyras suteikė pasitikėjimo savimi ir supratimą, kad tikrai ne tik daili išvaizda daug ką lemia gyvenime.“

Viktorija juokiasi, kad kvailai užsispyrę gali būti visi, bet Laurynas su ja nesiginčija dėl menkniekių ir vis kartoja: „Laiminga žmona – laiminga šeima.“

Interviu ir gražiausios šventės akimirkos – tik žurnale „Žmonės“: