Viktorija Siegel vaikams surengė magiškas atostogas Italijoje: „Negalėjau atsižiūrėti“

Viktorija Siegel su vaikais / Instagram nuotr.
Viktorija Siegel su vaikais / Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-07-06 13:55
AA

„Shop by Siegel“ įkūrėja, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel kartu su mama, bičiule, sūnumi Laurynu bei dukrele Nicole mėgaujasi pasakišku laiku Italijoje. Kompanija aplankė magiškąjį „Gardaland“ parką, esantį netoli Gardos ežero.

Kelionės įspūdžiais V.Siegel pasidalijo instagrame, įrašais pasidalijo ir su portalu Žmonės.lt. Moteris neslėpė – jos dienos pilnos įspūdžių.

„Išeinam pramogaut iš karto po pusryčių ir grįžtam vėlai vakare. Nei kiek neprailgsta laikas, tiksliau – net nepastebim, kaip praskrieja diena“, – dalijosi Viktorija ir pridūrė, kad Italijoje esantį „Gardaland“ parką rekomenduotų aplankyti visiems.

„Veiklos ras visi. Mūsų kompanija tikrai nemaža ir skirtingos amžiaus kategorijos, bet radom ir suaugę vaiklos, ir paaugliai, ir net tokie mažyliai kaip Laurynukas!

Negalėjau atsižiūrėti į vaikų šypsenas ir kaip smagiai leidžiame laiką.
Labai branginu šį laiką su šeima ir man tai teikia didžiausią laimę, bei pilnatvę. Esu be galo laiminga, kad galime būti visi kartu“, – teigė ji.

V.Siegel su vaikais apsistojo pačiame „Gardaland“ parke esančiame viešbutyje „Gardeland Magic Hotel“.

„Taip nusprendėme, nes Nikolytė norėjo princesės su karūna kambario, tai jis buvo būtent čia“, – sakė ji.

Magiškomis atostogomis vaikus nudžiuginusi V.Siegel kitiems tėveliams, planuojantiems apsilankyti „Gardaland“ parke, turėjo patarimą – į parką vykti ne savaitgalį, o darbo dienomis, kai mažesnės eilės.

Po „Gardaland“ parko V.Siegel atostogos Italijoje nesibaigė – ji su kompanija išvyko į Veroną.