Viktorijos Macijauskienės vestuvinė suknelė aukcione pirkėjos nesulaukė

 Aukciono akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Aukciono akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-02-09 17:20
AA

Šeštadienio pavakarę būrys būsimų nuotakų Vilniuje vykusioje parodoje „Mūsų vestuvės“ turėjo išskirtinę galimybę nusipirkti žinomo Lietuvos krepšininko Arvydo Macijausko žmonos Viktorijos Macijauskienės vestuvinę suknelę. Dizainerės Ramunės Piekautaitės kurtos suknelės pradinė kaina buvo 3500 litų. Tačiau niekas iš negausiai susirinkusių aukciono stebėtojų nepanoro įsigyti tokios brangios dovanos.

Gerokai prieš aukcioną antrojo kūdikio besilaukianti V.Macijauskienė tikino, kad atidavusi suknelę aukcionui per daug neliūdėjo. Juk ji jau neturės antros progos jos užsitempti, o savo dukrai jos perduoti taip pat neketina.

Viktorija ir Arvydas Macijauskai / Asmeninio albumo nuotr.

„Man atiduoti suknelę visiškai negaila, kadangi aš į tai žiūriu iš praktinės pusės. Aš juk niekada neturėsiu progos ją užsivilkti antrą kartą, o apie pačią tuoktuvių ceremoniją man ir mano artimiesiems primena ir primins nuotraukos bei vaizdo įrašai. Kalbant apie tradiciją suknelę saugoti ir vieną nuostabią dieną perduoti savo dukrai, laikausi nuomonės, kad yra daug svarbesnių dvasinių dalykų nei suknelė, kuriuos mama turėtų perduoti savo vaikams“, – tikino V. Macijauskienė, suknelę vilkėjusi 2010 metų liepą vestuvių su krepšininku metu.

Aukciono metu buvo galima įsigyti ir kitų daiktų. Viešbutis „Ramada“ siūlė aukcione įsigyti romantišką nakvynę (įsigyta už 200 litų – aut.past.), o fotografas Andžejus Davydenka aukcione už 130 litų pardavė priešviestuvinę fotosesiją  „Love story”. V.Macijauskienės suknelė buvo paskutinė eilėje.

„Ši suknelė ne tik graži, bet ir paprasta. Tokia, kokias mėgsta lietuvių merginos“, – saldžiu balsu parodos dalyvius viliojo aukciono vedėjas. Tačiau po įvykusių viešų Rimvydo ir Auksės vestuvių praretėjusiose stebėtojų gretose neatsirado nei vieno norinčio pirkti prabangią suknelę.

Keliolika minučių mėginęs privilioti pirkėjus galiausiai rankas nuleido ir aukciono vedėjas. „Na, jei niekas nenori, tai aš paskutinį kartą apsikabinsiu manekenę ir galėsiu pasijausti kaip Arvydas Macijauskas per savo vestuves“, – šmaikštumu aukciono nesėkmę mėgino pasaldinti jis.

Visi aukciono metu surinkti pinigai atiteks Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namams.