Viktoro Uspaskicho atsivertimas: „40 metų priiminėjau sprendimus būdamas paveiktas alkoholio“

Viktoras Uspaskichas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Viktoras Uspaskichas / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-05 12:46
AA

Šį antradienio vakarą LNK televizijos laidoje Viktoras Uspaskichas teigs, kad jo gyvenimas kardinaliai pasikeitė: dabar jis valgo tik sveiką maistą, nesikeikia ir nevartoja alkoholio.

„Gimiau Šiaurėje, tremtinių miestelyje. Rusų kalba labai spalvinga ir nori nenori sudėlioti vieną sakinį reikėjo gerų ir riebių keiksmažodžių. Net kreipiausi į psichologus, kad padėtų to atsikratyti. Sako: neįmanoma. Tai yra įprotis, programa. Pasirodo, įmanoma. Kai keli sąmoningumą, turi kitą vibracinį dažnį, tie žodžiai dingsta. Šiandien aš ne tik nesikeikiu, bet man net nemalonu būti toje aplinkoje, kurioje žmonės keikiasi“, – pasakos V. Uspaskichas.

Pats Viktoras sako, kad alkoholį vartojo ne vienerius metus: „Sveikas protas prasideda po trijų dienų, kai negeri, o iš sąmonės jis išeina tik po 8 mėnesių. Kaip suprantate, 40 metų priiminėjau sprendimus būdamas paveiktas alkoholio, nes 8 mėnesių pertraukos tikrai nebuvo pastaruosius 40 metų“.

V. Uspaskichas turi pastabų Ramūno Karbauskio draudimų politikai. „Priemonės, kurias jie siūlo – beviltiškos, beprasmiškos. Mes iš Sovietų Sąjungos žinom – kuo daugiau draudimų ir griežtumo, nieko nebus. Ką reiškia atstumo nustatymas tos įstaigos, kur negalima prekiauti. Žmonės 100 kilometrų važiuodavo butelį pirkti, arba pas bobutę važiuodavom. Draudimais nieko nelaimėsim, reikia lavinti sąmoningumą“, – laidoje KK2 kalbės V. Uspaskichas.

Jolanta Blažytė ir Viktoras Uspaskichas

Žurnalistų paklaustas, kaip jis mano, kodėl jo sukurta Darbo partija patyrė tokį fiasko per 2016 metų rinkimus, politikas gana atviras – jo nedalyvavimas rinkimuose nulėmė tokį rezultatą.

„Todėl, kad manęs nebuvo. Dabar aš atėjau – reitingas vėl pakilo. Galvoju, kad per rugpjūti dar pakils ir įveiksime tuos 5 procentus. Jeigu pats kandidatuosiu, neatsiradus rimtesnio kandidato, partiją vėl atvesiu į pirmą vietą“, – KK2 žurnalistams sakė V. Uspaskichas.

Viktoras teigia, kad laimės Seimo rinkimus ir grąžins emigrantus į Lietuvą: „Po dviejų metų kokie 100 000 žmonių grįš iš emigracijos. Bus didesni atlyginimai, bus gamyba, brangiai apmokamos darbo vietos ir grįš žmonės“.

Visą interviu su Viktoru Uspaskichu žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.