Vilija Matačiūnaitė pristato eurovizinę dainą „Save Me“: stebina ir įvaizdžiu

Vilija Matačiūnaitė / Eimanto Paulausko nuotr.
Vilija Matačiūnaitė / Eimanto Paulausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-31 16:17
AA

Dienos šviesą išvydo Vilijos Matačiūnaitės daina „Save Me“, su kuria šiemet ji varžosi „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje.

Jau nebeskaičiuojame, kelintą kartą VILIJA provokuoja savo kūrybingumą ir mėgina jėgas „Eurovizijos“ dainų konkurse. Tiesiog primename, kad šįmet jos autorinė daina, kuriai aranžuotę sukūrė prodiuseris Andrius Bernatonis, vadinasi „Save Me“, ir, jei nesužavės klausytojų savo muzikalumu, tai gal bent privers užmesti akį į kostiumą, kurio dalimi iš Almanto Kunsko kolekcijos „Gyvenimas kaip kaleidoskopas“ šįmet itin drąsiai apsitempė atlikėja, rašoma pranešime spaudai.

Pusfinalis nufilmuotas, kūrinys išleistas, o į klausimą „Apie ką daina?“ dainininkė sureaguoja vėl muilinai išsisukinėdama nuo atsakymo.

„Mielas klausytojau, apie ką Tu pats, – apie tą ir Tavo klausoma daina!“ – nurėžė Vilija, kuri, kaip ir kasmet, turi vilčių.

Bet taip yra todėl, kaip pati sako, kad jos toks būdas – visada tikėtis ir ruoštis geriausiam, o kaip bus, paliekame (tiesiogine to žodžio prasme) spręsti Jums.

Įvertinkite: