Vilija Pilibaitytė-Mia paviešino romantiško pasimatymo su paslaptingu gerbėju akimirkas

Vilija Pilibaitytė-Mia / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Vilija Pilibaitytė-Mia / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-18 07:58
AA

Neseniai su futbolo treneriu išsiskyrusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia jau džiaugiasi naujo gerbėjo kompanija: internete išplatino nuotraukas, užfiksuotas romantiško pasimatymo metu.

Dvi kėdės ir staliukas kopose, greta pamerkta baltų rožių puokštė, raudonų rožių žiedlapiai aplink ir iš jų sukurpta širdis, liepsnojančios žvakelės, žiedlapių ir žvakių jūra namuose ant grindų – tai pasimatymo metu nufotografavo Mia. 

„Spėkit, kas tai? Jaučiuosi nuostabiai. Ne gyvenimas, o pasaka“, – prie nuotraukų parašė ji. Gerbėjai suskubo komentuoti: aikčiojo, kokiu romantišku vakaru mėgavosi dainininkė, tikino esą sužavėti gerbėjo pastangomis, treti net kėlė versiją, ar tik tai nebuvo vakaras, kada Miai pasipiršo. 

Romantiško Mios pasimatymo akimirkos (4 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+1

Vis dėlto bent kol kas į gerbėjų klausimus dainininkė neatsakinėja. Kas tas paslaptingas gerbėjas, ji viešai lig šiol nepasakė. „Galiu pasakyti tik tiek, kad tai – man labai artimas žmogus“, – anksčiau Žmonės.lt sakė atlikėja. 

Penktadienį dainininkė pasidžiaugė, kad paslaptingas gerbėjas ją palepino itin prabangia dovana: padovanojo jai naujutėlį automobilį BMW X6. Tiesa, netrukus pasigirdo svarstymai, neva šis automobilis Miai duotas laikinai, reklamos tikslais. 

Su futbolo treneriu E.Jankausku V.Pilibaitytė-Mia antrąkart išsiskyrė vidurvasarį.