Vilius Popendikis pristato savo naujausią dainą: vaizdo klipe – sužadėtuvių akimirkos Paryžiuje

Vilius Popendis ir Paulina Paukštaitytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Atlikėjas, kompozitorius Vilius Popendikis po kūrybinės pertraukos, klausytojus džiugina nauja muzika. Jis pristato naujausią dainą „Turbūt, kad taip jautiesi, kai myli“ ir jos vaizdo klipą.

Kaip teigia atlikėjas, ši daina yra dar viena asmeninė istorija. „Turbūt, kad taip jautiesi, kai myli gimė iš pykčio (juokiasi) kai viskas erzina, bet negali susilaikyti nesusijuokęs, kai laimė siejasi ne tik su džiaugsmu ar nuotykiais, bet ramybe. Į šią dainą įeina visos meilės ir draugystės fazės: ilgi pokalbiai, susižavėjimas, draugystė, kasdienybė, džiaugsmas, bet ir sunkumai“, – sako atlikėjas.

Atlikėjas pasidalino ir muzikiniu vaizdo klipu, kuriame matomi asmeniški ir dar neregėti kadrai iš gražiausių Viliaus gyvenimo akimirkų. Vaizdo klipe galima pamatyti ir sužadėtuvių momento detales.

Vilius Popendikis / Asmeninio albumo nuotr.

Vilius Popendikis jaunosios kartos dainininkas gali pasidžiaugti ne viena savo autorine daina, o tarp jų ir keli puikiai žinomi lietuviški hitai tokie kaip: „Tu man šiek tiek patinki“ ir „Ji mergina“.

„Jau kuris laikas aranžuoju kūrinius pats, įdomus, sunkus, bet tuo pačiu magiškas procesas galvoti kompozicijas ir kiekvieną garsą pačiam. Tai dar labiau įprasmina dainą bei leidžia atrasti naujus skambesius, šifruoti žinutes. Kiekvienas garsas ar tai radijo stoties ieškojimas, ar smuikų partija gale turi užslėptą prasmę“, sako atlikėjas. Prie atlikėjo Viliaus naujausios dainos kūrybos prisidėjo širdies draugę, atlikėja, dainų kūrėja Paulina Paukštaitytė bei Rolandas Venckys – Innomine.

Klausykite:

Primename, kad praėjusių metų gruodį Vilius Popendikis ir Paulina Paukštaitytė susižadėjo Paryžiuje. Ši kelionė buvo suorganizuota Viliaus, kaip staigmena Paulinai gimtadienio proga.

Apie savo sužadėtuves tąkart paskelbė instagrame.

Daugiau skaitykite ČIA.

Skaitykite daugiau