Vilkaviškyje ant podiumo žengė žinomos moterys: tarp jų – ir Eglė Jakštytė

„Aurelie“ vasaros kolekcijos pristatymo akimirkos / Ritos Stankevičiūtės nuotr.
„Aurelie“ vasaros kolekcijos pristatymo akimirkos / Ritos Stankevičiūtės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-05-27 13:31
AA

Lengvi ir plazdantys audiniai, lietaus nuplautas ir vėliau saulės apšviestas podiumas, elegantiškai žingsniuojantys modeliai, tarp kurių ir ne vienas atpažįstamas veidas – taip ketvirtadienio vakarą Vilkaviškyje pristatyta dizainerės Aurelijos Jurkšaitytės sukurta „Aurelie“ vasaros kolekcija.

Du mėnesius vienetinius drabužius, lengvai priderinamus tiek kasdien, tiek iškilmingoms progoms, kūrusi dizainerė Aurelija Jurkšaitytė patikino – jai svarbu, kad tai, kas gimsta popieriuje, o vėliau įgyvendinama talentingų meistrų rankomis, tiktų daugeliui moterų.

Ne tik podiumui skirtą madą propaguojanti autorė yra mėgstama ir žinomų moterų – ne vienai Lietuvos garsenybei ji yra kūrusi tiek progines, tiek vestuvines sukneles.

Šįkart vasaros vandens pramogų parke specialiai pristatymui įrengtu podiumu žengė ir dainininkė Eglė Jakštytė, tapytoja Gintė Ramutytė, „Mis Rally Žemaitija“ Aušra Gudvalytė, šokių trenerė Kristina Burneikienė.

Eglė Jakštytė / Ritos Stankevičiūtės nuotr.

A.Jurkšaitytė šypsosi – dideliu renginio išmėginimu tapo ne tik paruošiamieji darbai, bet ir neprognozuojamas oras.

„Vienu metu nuogąstavome, kad šventė gali visai neįvykti, nes likus maždaug valandai iki pristatymo ėmė siautėti stiprus lietus. Stichija nurimo tą akimirką, kai buvome suplanavę oficialiai pradėti renginį. Vos jam pasibaigus, saulė pasislėpė už krušą „padovanojusio“ ir dviem vaivorykštėmis viską vainikavusio debesies“, – apie dangaus jai įteiktą dovaną kalbėjo dizainerė.

„Aurelie“ vasaros kolekcijos pristatymo akimirka / Ritos Stankevičiūtės nuotr.

Ją pasveikinti ir apžiūrėti atsinaujinusio „Wake Inn Vilkaviškis“ parko atvyko dainininkas Rolandas Petrikis su žmona Janina, atlikėja Mia, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, iliuzionistas Modestas Petrikas, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, dainininkė Aušrinė Gerikienė, šokėjas Saulius Skambinas su dukrele Mila ir mylimąja Živile Barzdaityte, grožio specialistė ir dizainerė Juana Balkevičienė, „Auksinių rankų“ ir kitų titulų laimėtoja, plaukų koloristė Inga Bagdonaitė, verslo konsultantai Gintarė ir Andrius Armaliai, plaukų stilistas Karolis Murauskas, medalių kūrėja Irina My My.

Fotogalerija:

„Aurelie“ vasaros kolekcijos pristatymas (71 nuotr.)
+65