Vilma Javtokienė: „Krepšinio varžybas žiūriu ramiai, be nervingų emocijų“

Vilma Javtokienė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietuvos rinktinės kovų pradžią Europos krepšinio čempionate trečiadienį Slovėnijoje su didžiuliu jauduliu stebėjo visa tauta. Robertą Javtoką savo mintimis palaikė Vilniuje su vaikais likusi jo žmona Vilma (29). V.Javtokienė pirmąją rinktinės dvikovą su serbais žiūrėjo kartu su draugėmis.

Vilmą dažnai galima sutikti ir arenose, tačiau šį kartą į Slovėniją ji neišvyko.

„Trečiadienio transliaciją stebėjau namuose su draugėmis, nors labiau tai mėgstu daryti namie viena. Aš kažkaip ramiai reaguoju į nesėkmes ar pergales aikštelėje ir varžybas stebiu ramiai. Aišku, viduje išgyvenu ir jaudinuosi dėl Roberto, nes tai yra natūralu. Bet garsiai nerodau savo emocijų ar susierzinimo, nes tai yra ne mano būdui“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo V.Javtokienė.

Vilma pasakojo, kad prieš ir po rungtynių ji nuolatos susirašo su vyru žinutėmis, tačiau jokių ritualų prieš Robertui įbėgant į aikštelę neturinti.

Paklausta, ar ketina vėliau vykti palaikyti rinktinės į Slovėniją, Vilma teigė dar nenusprendusi, nes viskas priklauso nuo aplinkybių.

„Žinote, toms krepšininkų draugėms ar žmonoms, kurios neturi vaikų, planuotis paprasčiau, tačiau man reikia atsižvelgti į juos. Reikia ieškoti, kam galėčiau palikti vaikus. Aišku, dar viskas priklauso, kaip mūsų komandai pasiseks. Nieko dar neplanuoju, bet visko gali būti“, – sakė dukrą Gretą ir sūnų Simą auginanti moteris.

Skaitykite daugiau