Naujos Sandros Šernės ir Ievos Grybauskienės kolekcijos veidu Vilma Javtokienė tapo dėl savo užburiančios asmenybės

Vilma Javtokienė / Nakutis Photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kovo 28-ąją moteriško drabužių ženklo „Female“ įkūrėjos ir jo atstovės Lietuvoje Sandra Šernė su kolege Ieva Grybauskiene pristatė naujausią suknelių kolekciją. Šios kolekcijos mūza tapo krepšininko Roberto Javtoko žmona Vilma Javtokienė. „Vilma – santūri, moteriška, elegantiška asmenybė. Būtent tokioms moterims mes kuriame drabužius“, – Žmonės.lt pasakojo S. Šernė.

Kūrėja prisipažino, kad naujausią kolekciją sudaro keletas suknelių modelių. „Nesilygiuojame į didžiuosius dizainerius, todėl gausybės drabužių šį vakarą neišvysite, tačiau pasižiūrėti tikrai bus į ką“, – prieš renginį kalbėjo moteris.

Vilma Javtokienė tapo naujausios S. Šernės ir I. Grybauskienės suknelių kolekcijos veidu

Žmonės.lt kūrėja pasakojo, jog ir šį kartą su visa komanda jie stengėsi neatsilikti nuo pirminės drabužių stiliaus idėjos, tačiau tuo pačiu metu prisitaikė ir prie lietuvėms artimo apsirengimo stiliaus. „Kolekcijoje vyrauja pastelinės spalvos. Kodėl? Nes vasara, norisi kažko spalvoto, bet tuo pačiu metu bandome prisitaikyti ir prie Lietuvos moterų santūrumo, tad iššaukiančių spalvų, be mums tokios mielos raudonos, kurios iki šiol neatsisakome, neišvysite.“

Vilma Javtokienė tapo naujausios S. Šernės ir I. Grybauskienės suknelių kolekcijos veidu

Sandra Šernė atviravo, kad pasiruošimas renginiui buvo sudėtingas ir daug jėgų pareikalavęs procesas. Likus kelioms valandoms iki kolekcijos pristatymo ji be galo jaudinosi. „Tikrai laukiau, kol galėsime naujus kūrinius parodyti mūsų gerbėjams. Taip pat nusprendėme, jog šiais metais sukneles dovanosime socialiniam projektui „Trys seserys“, kad jas pardavus, galėtų būti suorganizuota kuo daugiau nemokamų seminarų Lietuvos moterims.

Vilma Javtokienė tapo naujausios S. Šernės ir I. Grybauskienės suknelių kolekcijos veidu

„Mūsų kolekcijos „Female“ veidu Vilma Javtokienė tapo ir dėl savo gyvenimo būdo. Ji – puiki mama, moteris, puoselėjanti šeimos vertybes ir tuo pat metu tikra gražuolė, pribloškianti elegancija. Šiandien V. Javtokienė pademonstruos ir vieną vakarinę suknelę, kuri vėliau nebus parduodama, tačiau norime, kad ją pamatytų visi svečiai. Kaip aš sakau, tamsios pudros spalvos drabužis labai tinka mūsų pagrindiniam modeliui. Jį siuvome ilgai, o išskirtinės detalės, tokios kaip itališki nėriniai, rankų darbo korsetas ir pridedamas sijonas, drabužį paverčia tikrai išskirtiniu", – Žmonės.lt atviravo S. Šernė.

Elegantiška suknelė jau yra pažadėta ištikimai klientei, ji siūta pagal specialų užsakymą ir iškart po renginio keliaus į savo naujuosius namus.

Naujausios Sandros Šernės ir Ievos Grybauskienės suknelių kolecijos mūza - Vilma Javtokienė (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau