Vilma Javtokienė tapo rafinuota keliautoja ir pademonstravo prabangių atostogų stilių

Vilma Javtokienė / „Coocoomos“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Naujausia „Coocoomos“ kolekcija skirta prabangioms atostogoms Lietuvoje ir Europoje. Šiai kolekcijai pristatyti pasirinkta stilinga, visada nepriekaištingai atrodanti, dviejų vaikų mama Vilma Javtokienė.

Vilma Javtokienė / „Coocoomos“ nuotr.

„Šioje kolekcijoje vyrauja šviesios spalvos, kurios moteriai suteikia įmantrumo, vilkėdama šviesų drabužį ji visada jaučiasi aristokratiškai ir prašmatniai. Norime, kad „Coocoomos“ moteris spinduliuotų grožį. Šiai kolekcijai pristatyti pasirinkome rafinuotą, stilingą, visada nepriekaištingai atrodančią, dviejų vaikų mamą – Vilmą Javtokienę.

Jos grakštumo ir elegancijos neįmanoma nepastebėti. Ji buvusi profesionali gimnastė visada pasitempusi ir subtiliai elegantiška. Vilmą pažįstu nuo pat vaikystės visada buvo išskirtinė mergaitė, mokykloje priversdavusi atsisukti berniukus. Kurdama šią kolekciją mąsčiau būtent apie tokią švelnią, puošnią, išlaikytą moterį“ – kalbėjo „Coocoomos“ kūrybos vadovė Rūta Mackevičiūtė.

Vilma Javtokienė / „Coocoomos“ nuotr.

Kolekcijos herojė – elegantiška keliautoja, kurios lagaminas pilnas natūralaus šlapio šilko palaidinių, kelnių, puikiai tinkančių karštai vasaros dienai; megztų drabužių, pagamintų iš ypatingai plonų natūralaus kašmyro ir medvilnės verpalų, prabangios, itin plonos „šaldančios“ vilnos su šilku švarkų ir liemenių, praversiančių pasipuoši vakarui, tiuliu dekoruotų suknelių, kurios kiekvieną moterį pavers dama.

Atostogoms skirtos natūralios versto odos espadrilės ir sportiniai bateliai leis jai visada jaustis patogiai ir elegantiškai.

Vilma Javtokienė / „Coocoomos“ nuotr.

Naujos kolekcijos fotosesija vyko Lietuvos pajūryje. 

„Lokacija fotosesijai buvo pasirinkta neatsitiktinai, norėjome parodyti, kaip turiningai galima pailsėti Lietuvoje, parodyti, kad puoštis galima visur, nebūtina išvykti, vien tam, kad pademonstruoti savo stilių ir drabužių derinius. Pasidžiaukime tuo, ką turime – jachtų krantinė, įspūdingos kopos, baltas smėlis, žirgai ir visa tai naujausios kolekcijos herojės atostogos“, – pasakojo prekės ženklo vadovas Eduardas Fedotovas.

Vilma Javtokienė fotosesijoje tapo rafinuota keliautoja (19 nuotr.)
+13
Vilma Javtokienė / „Coocoomos“ nuotr.
Skaitykite daugiau