Vilniaus klubinėtojai vasarą pasitiko naujos terasos atidaryme: tarp svečių – žinomi veidai

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius, Mantas Vaitiekūnas su drauge, Kšištofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, Vytautas Rumšas
Naglis Bierancas ir Lukas Gricius, Mantas Vaitiekūnas su drauge, Kšištofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, Vytautas Rumšas
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-06-04 22:53
AA

Savaitgaliais Vilnius nemiega, o ypač prasidėjus vasarai. Pirmojo birželio savaitgalio įžanga tapo madingo sostinės naktinio klubo vakarėlis.

Kviestiniai svečiai susirinko atšvęsti ne tik vasaros pradžios, bet ir daugiau nei septynerius metus gyvuojančio baro „Matérialiste“ terasos atidarymo.

Netikėtai įrengta naktinio baro terasa puošia pagrindinę sostinės pasilinksminimų gatvę, kuri atidarymo vakarą sužibo šimto žvakių liepsnomis ir pakvipo intensyviais prancūziškais kvapais. Terasos dekoro idėjų autorius – Mantas Petruškevičius.

Čia susitikti seniai matytus draugus kviestinė publika rinkosi gausiai. Ištikimiausių baro lankytojų gretose buvo matyti krepšininkai Kšištofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, Mindaugas Lukauskis su žmona Jurga, Povilas Čukinas su žmona Neringa, futbolininkas Deividas Česnauskis su žmona Vaida.

Terasos atidarymo vakarėlio akimirka
Terasos atidarymo vakarėlio akimirka

Austrių ir kitų vaišių ragavo verslininkas Rimvydas Širvinskas-Makalius, fotografas Lukas Gricius ir nuomonės formuotojas Naglis Bierancas, aktoriai Vytautas Rumšas, Mantas Vaitiekūnas su drauge, mados tendencijų analitikė Marija Palaikytė, dekoratorius Mantas Petruškevičius ir kt.

Vakarui įsibėgėjus linksmybės lauke persikėlė į vidų – čia prasidėjo atlikėjo Donato Montvydo gyvo garso koncertas.

Fotogalerija:

Baro „Matérialiste“ terasos atidarymo vakarėlis (58 nuotr.)
+52