Vilniaus meras Remigijus Šimašius vedė architektę Gilmą Teodorą Gylytę: „Jums netikėta? Mums irgi!“

Remigijus Šimašius ir Gilma Teodora Gylytė / Socialiniių tinklų nuotr.
Remigijus Šimašius ir Gilma Teodora Gylytė / Socialiniių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-31 09:20
AA

Šeštadienio rytą Vilniaus meras Remigijus Šimašius (47) žengė svarbų gyvenimo žingsnį – vedė savo išrinktąją architektę Gilmą Teodorą Gylytę. Tai – trečioji politiko santuoka.

Džiugią naujieną apie asmeninio gyvenimo pokyčius Vilniaus meras pranešė socialiniame tinkle, pasidalinęs ir bendra nuotrauka su mylimąja: joje besišypsantys jiedu stovi šalia Šv. Onos bažnyčios.
 
„Jums netikėta? Mums irgi (šypsena). Šiandien su Gilma sumainėme žiedus. Džiaugiamės gavę palaiminimą ir esam laimingi. Parašus padėsime kažkada po atostogų, kurių išvykstame rytoj.
 
Bus klausimų, suprantu. Bet, manau, suprasite ir mane, jei iškart neatsakysiu. Šiandien tik pasakysiu, kad Gilmą pažįstu jau seniai. Mus supažindino Vilnius. O šie metai pažinčiai atnešė ryškių spalvų ir polėkio. Laukia nuostabi kelionė. Palinkėkite mums laimės“, – rašė R.Šimašius.
„Apie architektūrą ir miestus kalbu nuolat, o savo asmeniniu gyvenimu viešai nesidalinu. Šįkart įvykis kitoks – bet kokiu atveju bus viešas. Ir labai geras (šypsena).
 
Abu jau ilgai dirbame Vilniuje ir Vilniui – profesiškai skirtingai, bet vertybiškai labai panašiai. Prieš metus vienas į kitą kreipėmės „Jūs“, o šiandien su Remigijus sumainėme žiedus, gavome Juliaus Sasnausko palaiminimą ir esam labai laimingi.
 
Ačiū tau, Vilniau, kad tavo keliai tokie nenuspėjami!“ – džiugia naujiena socialiniame tinkle pasidalijo ir pati Gilma, pridėjusi ir nuotrauką, kurioje – jiedu eina Vilniaus gatve plačiai šypsodamiesi.

Žmonės.lt primena, kad šios vasaros pradžioje įvyko oficialios R.Šimašiaus skyrybos su psichologe-psichoterapeute, mokslų daktare Agne Matulaite (50). Judviejų santuoka birželio 15 dieną buvo oficialiai nutraukta.

Žmonės.lt žiniomis, R.Šimašiaus ir A.Matulaitės skyrybų prašymas Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė dar gegužės 20 dieną.

Žinią apie byrančią santuoką R.Šimašius pranešė sausio 19-ąją socialiniuose tinkluose. Tąkart meras atskleidė, kad jau kurį laiką jiedu su žmona gyvena atskirai.

„Šįkart ne apie Vilnių, bet apie mane. Noriu pasidalinti man labai nelengvu sprendimu dėl šeimos. Tam, kad iš anksto neliktų vietos interpretacijoms ir manipuliavimui nuogirdomis ar istorijų kūrimui.

Po šešiolikos metų bendro gyvenimo, iš kurių vienuolika metų santuokoje, priėmiau sprendimą skirtis. Sprendimas toli gražu nėra impulsyvus ar neapgalvotas, priešingai – stipriai išjaustas, daug kartų pergalvotas, pamatuotas, įskaitant ir per tuos keletą mėnesių, kai gyvenu vienas atskirai.
 
Natūralu, kad mano draugams ir bet kam gali kilti klausimas „tai kodėl?“.
 
Deja, dažniausiai į svarbiausius gyvenimo klausimus nebūna labai paprasto vieno sakinio atsakymo, o bandymai jį suformuluoti atrodo per lėkšti.
 
Bet kokiu atveju, skyrybas ir tai, kad tenka žengti šį žingsnį, priimu kaip savo pralaimėjimą, kurį tiesiog reikia pripažinti, kad ir kaip skaudu bebūtų. Šis sprendimas nekeičia fakto, kad turėjome gražių akimirkų drauge per tuos šešiolika metų, nestokojome vienas kitam pagarbos ir palaikymo, už ką esu dėkingas Agnei.

Agnė yra stiprus, nuoširdus ir geras žmogus, iš kurio daug išmokau, kuriam esu už daug ką dėkingas, bei labai gera mama. Tačiau ilgainiui santykių nepavyko išlaikyti tokių, kad teiktų džiaugsmą bei prisidėtų prie laimės, kurios mes visi nusipelnome. Netrukus bus pradėtos ir teisinės procedūros.
 
Tačiau šį kartą dėl visų man brangių žmonių, o ypač vaikų, prašau jūsų, o visų pirma žiniasklaidos, žmogiško supratingumo. Šiuo klausimu daugiau jokių viešų komentarų iš mano pusės nebus“, – socialiniame tinkle tada rašė sostinės meras.