Vilniaus naktinių linksmybių gatvėje duris atvėrė nauja vieta: įkurtuves atšventė būrys garsenybių

Viktorija ir Martynas Pociai, Indrė Stonkuvienė, Vidas Bareikis, Petras Daunys, Rasa Barauskaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Pašėlti su gera kompanija – su tokiu tikslu garsūs žmonės pasitiko savaitgalį. Penktadienio vakarą populiarioje Vilniaus naktinių linksmybių gatvėje duris atvėrė nauja vieta – kviestiniai svečiai atšventė įkurtuves.

Vos įžengus pro naujojo baro duris, nuo senovinių ir autentiškų sienų į lankytojus žvelgė šmaikštūs Liudviko van Bethoveno ir Marijos Antuanetės portretai, sukuriantys istorinę, bet kartu ir neįpareigojančią atmosferą.

Baro „Dirigentai“ įkurtuvių vakarėlyje dalyvavo Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis, Mantas Petruškevičius, Marija Palaikytė, Martynas ir Viktorija Pociai, Rasa Barauskaitė ir Petras Daunys, Karina Eremian-Daniškevičė, Skaistė Semenikė, Agnė Grigaliūnienė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Milita Daikerytė, Urtė Šilagalytė, Naglis Bierancas bei kiti kviestiniai svečiai.

Indrė Stonkuvienė, Viidas Bareikis

Svečiai ne tik gėrėjosi nauja vieta, kurios erdves šiam vakarui dekoravo „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“, bet ir dalyvavo vaišių degustacijoje. Galiausiai susirinkusiųjų laukė staigmena – gyvo garso muzikinį pasirodymą surengė grupė „Pelenai“.

„Naujasis mūsų projektas orientuotas ne į triukšmingus vakarėlius iki paryčių, o kasdienį barą“, – akcentavo Vilniuje veikiančių barų „Sanatorija“, „Bardakas“ ir „Materialiste“ bendraturtis Simonas Bužinskas.

Vakaro akimirkos – fotogalerijoje:

Baro „Dirigentai“ atidarymas Vilniuje (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau