„Vilniaus plunksnoje“ raketes surėmė ir „Freaks on Floor“: „Atlikome improvizacinį super pasirodymą“

Justinas Jarutis / Šarūnės Janušonytės/15min nuotr.
Justinas Jarutis / Šarūnės Janušonytės/15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-24 15:53
AA

Sekmadienį Vilniaus Vingio parke įvyko penktasis badmintono mėgėjų turnyras „Vilniaus plunksna“. Jo nepraleido ir žinomi žmonės. Pavyzdžiui, raketes su varžovais čia surėmė ir grupės „Freaks on Floor“ muzikantai.

Penktą kartą surengta „Vilniaus plunksna“ šiemet švenčią jubiliejų ir spėjo sau bei kitiems įrodyti: žmonėms patinka ne tik rokenroliški vėlyvi koncertai, tačiau ir sveiką, draugišką laisvalaikį mieste propaguojantys renginiai.

Niujorke nusižiūrėta idėja prigijo Vilniuje – žaidėjai nebeišsiteko Lukiškių aikštėje, taigi šįmet išsikraustė į Vingio parką. Turnyras tapo vieta susitikti: draugams, vaikams ir idėjoms.

Iš viso šįmet „Vilniaus plunksnoje“ pasivaržyti panoro net 60 komandų, tarp jų – ir garsenybės. Raketes čia suremti sugalvojo grupės „Keymono“, „Freaks on Floor“.

Tiesa, „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis Žmonės.lt sekmadienio rytą sakė, kad paskutinę minutę vos vos nepasikeitė grupės planai – dėl kolegos muzikanto sveikatos problemų garsūs vyrukai svarstė, ar tik neteks savo dalyvavimo atšaukti.

Vis dėlto neteko. „Nieko čia tokio. Ligos pakirto, bet nieko tokio“, – Žmonės.lt sakė J.Jarutis. Dainininkas skaičiavo, kad „Vilniaus plunksnoje“ pasirodė ir jėgas išbandė jau trečią kartą.

„Freaks on Floor“ / Šarūnės Janušonytės/15min nuotr.

„Iki šiol didesnių pasiekimų nebuvo – iki finalo ar pusfinalių nuėję nebuvome. Paprastai varžyboms ruošdavomės – laisva forma pasižaisdavome. Bet šie metai buvo tokie užimti, kad beveik neturėjome progos pasitreniruoti. Užtat šįmet atėjome atlikti improvizacinį super pasirodymą“, – juokėsi „Freaks on Floor“ lyderis.

J.Jarutis atviravo, kad badmintoną mėgsta nuo pat vaikystės. „Badmintonas – lengvasis sportas, kurį žaisti moka visi. Tai labai smagus dalykas“, – svarstė muzikantas.

Ir nors į „Vilniaus plunksną“ šįmet atėjo paimprovizuoti, šiokį tokį užmojį vis tiek „atsinešė“ – nugalėti kolegas, grupės „Keymono“ muzikantus. „Be abejonės, juos nugalėsime. Mums, geriausiems, nebus jokių problemų“, – iššūkį metė jis.