Vilniaus rajono mero R.Duchnevičiaus dukros Dioros krikštas: šventė kupole – su 50 svečių

Roberto Duchnevičiaus dukros krikštynos / Mariaus Pyž nuotr.
Roberto Duchnevičiaus dukros krikštynos / Mariaus Pyž nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-24 06:50
AA

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevčius (31) su žmona Jolanta Šimanska (28) gegužės 6 dieną įprasmino svarbiu šeimos įvykiu – septynių mėnesių dukros Dioros krikštynomis. Šeima ypatingą progą paminėjo 50-ties svečių būryje unikalioje vietoje.

Gegužės pirmąjį šeštadienį Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevčius su žmona Jolanta Šimanska pakrikštijo savo mažylę Diorą. Krikšto sakramentas jai suteiktas Bernardinų bažnyčioje.

„Nors esame Vilniaus rajono gyventojai, mums labai patinka šios bažnyčios aura. Tenka ten apsilankyti, o tai lėmė ir dvasininko pasirinkimą – krikštą dukrai suteikė kunigas Julius Sasnauskas. Mums be galo artima jo asmenybė bei pasaulėžiūra“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Robertas Duchnevčius ir atskleidė, kad dukrai buvo suteiktas Amelios krikšto vardas.

„Nors ceremonija buvo gana ilga, kunigas ją pravedė labai jaukiai ir šiltai. Pirmą kartą dalyvavau tokiose krikštynose, kai visi buvo sukviesti ratu ir kartu galėjo dalyvauti krikšto procese. Viskas buvo labai jautru ir artima“, – dalijosi jis.

Roberto Duchnevičiaus dukros krikštynos / Mariaus Pyž nuotr.
Roberto Duchnevičiaus dukros krikštynos / Mariaus Pyž nuotr.

Politikas atskleidė, kad jo dukros krikštatėviais tapo jo pusseserė ir šeimos draugas. Tačiau artimų žmonių susirinko ir dar daugiau – šventėje iš viso dalyvavo apie 50 svečių.

„Nesame linkę švęsti ir organizuoti grandiozinių švenčių, tačiau šįkart padarėme išimtį – norėjome visus suburti šiai ypatingai progai“.

Po jautrios ceremonijos, šeima visus susirinkusius sukvietė į Vilniaus rajone esantį „Geometrijos“ kupolą. Čia gausus būrys minėjo krikšto šventę su žaidimais ir šokiais.

Roberto Duchnevičiaus dukros krikštynos / Mariaus Pyž nuotr.

„Pasirinkome „sumodernintą“ formatą gamtoje – laisvumas be perdėtos pompastikos. Viena šeimos draugė pasirūpino programa, žaidimais, o taip pat turėjome ir didžėjų, kuris pasirūpino muzika. Taigi ir šokių buvo“, – šyptelėjo R.Duchnevčius.

„Švente esame labai patenkinti, manau, kad patiko ir dukrai, nes išbuvo labai kantriai“, – pridūrė jis.

Jauniausias Lietuvos meras dabar turi suderinti dvi svarbias pareigas – be tėvystės ant jo pečių krenta ir atsakomybė už Vilniaus rajoną. Paklausus, kaip pavyksta suderinti karjerą su asmeniniu gyvenimu, 31-erių Robertas Duchnevčius neslėpė – dar yra ko išmokti.

„Viskas pakankamai šviežia, tad tikrai nėra paprasta. Kiekvieną dieną keliuosi anksti ir važiuoju iš rajono į Vilnių, o grįžtu taip pat vėlai. Namuose praleidžiu mažai laiko, nes ir savaitgaliai neretai paaukoti renginiams.

Roberto Duchnevičiaus dukros krikštynos / Mariaus Pyž nuotr.

Matau, kad reikia valdyti padėtį ir išmokti planuoti laiką. Mano žmona motinystės atostogose, tačiau ji turi smulkų verslą buhalterinėje įmonėje ir procesų valdymui taip pat turi skirti laiko. Negaliu jos apriboti tik dėl savo darbinių politinių interesų, o ir pačiam norisi pamatyti, kaip auga dukra“, – kalbėjo jis.

Baigdamas pokalbį Vilniaus rajono meras nuotaikingai tarė: „Šiuo klausimu dar padirbėsime“.

Fotogalerija:

Vilniaus rajono mero Roberto Duchnevičiaus dukros krikštynos (12 nuotr.)
+6