Vilnietė Ieva Nicko Cave'o koncerto nepamirš dar ilgai: legenda į sceną ją pakvietė ne be reikalo

Nickas Cave‘as ir Ieva Tulaitė / Pauliaus Peleckio ir asmeninio albumo nuotr.
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Rugpjūčio 16-ąją sostinės Vingio parke praūžęs australų muzikos legendos Nicko Cave‘o ir „The Bad Seeds“ koncertas nepaliko abejingų. Iki širdies gelmių magiškas atlikėjo pasirodymas pakylėjo tūkstančius susirinkusių, tačiau jo fanė menininkė Ieva Tulaitė iš šio koncerto išsinešė dar daugiau – mergina išgyveno neįkainojamą akimirką, ant scenos stojusi šalia savo dievuko.

Menininkė Ieva Tulaitė tikriausiai tik sapne tebūtų susapnavusi, kad vieną dieną prieš tūkstantinę minią ant scenos stovės šalia savo dievuko Nicko Cave'o.

Rugpjūčio viduryje Vingio parke įvykusio koncerto metu legendinis australų atlikėjas dainos metu ištiesė ranką ir netikėtai Ievą pasikvietė į sceną. Nepamirštama gyvenimo akimirka mergina pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

„Iš pradžių nesupratau kas vyksta: žiūriu, kad Nick'as traukia mane su ranka, o kiti stumia į priekį padėdami užlipti“, – pasakojo Ieva, kartu su N.Cave'u sudainavusi vieną iš jo kūrinių.

Nickas Cave‘as ir Ieva Tulaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Dabar šiek tiek gėdijuosi, nes atsistojusi ant scenos dainavau, bet tada nusprendžiau pasižiūrėti į minią, o ten – tūkstančiai žmonių! Taip susijaudinau, kad pamiršau žodžius, o tą momentą Nick'as kaip tik atsisuko dainuoti į mane“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo mergina.

Tiek koncerto metu, tiek ir po jo Ievai emocijų išties netrūko. Dieną po pasirodymo su portalu Žmonės.lt kalbėjusi menininkė sakė, kad vis dar sunku patikėti, kad tai, kas įvyko, yra realu.

„Šiandien viskas atrodo kaip sapnas – naktį po koncerto buvo sunku užmigti, o dabar vis dar sunku atsigauti. Nepakartojama ir tai, kad aplink tūkstančiai žmonių, o jis vis tiek sukuria intymią atmosferą. Sunku nulaikyti šypseną, dar ir dabar jaučiuosi kaip vaikas“.

Nicko Cave‘o ir „The Bad Seeds“ koncertas Vilniuje / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Visgi, į sceną Nickas Cave'as lietuvę pasikvietė ne veltui. Jo akį patraukė I.Tulaitės marškinėliai su skandalingu užrašu. Pasirodo, kad tokius marškinėlius atlikėjas ir pats nešiodavo jaunystėje.

„Žinojau, kad praeitame savo koncerte Nickas taip pat į sceną pasikvietė savo faną, dėvėjusį šiuos marškinėlius. Nors ir pasvajojau, tikrai nesitikėjau, kad tai nutiks ir man. Esu dėkinga savo vyrui, kuris padovanojo man šiuos marškinėlius per gimtadienį – dabar suprantu, kad tai turbūt geriausia dovana mano gyvenime“, – džiaugėsi Ieva.

Mergina neslėpė, kad ji su vyru yra aistringi Nicko Cave'o gerbėjai, tačiau ne tik dėl to, kad jai teko scenoje stovėti šalia jo, bet ir dėl magiško koncerto, kurį patyrę tūkstančiai žmonių, ji jaučiasi be galo dėkinga.

Nickas Cave‘as ir Ieva Tulaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Abu su vyru esame Nicko fanai. Mums, kaip menininkams, čia esminis atlikėjas, todėl ir bilietus pirkome tik jiems pasirodžius, į koncertą taip pat atvykome pirmieji, siekdami užsitikrinti geriausias vietas. Žinojome, kad Cave'o bendravimas su publika yra fenomenalus“.

„Lyg šiol jaučiuosi be galo dėkinga organizatoriams ir pačiam Nickui už tokią patirtį“, – pridūrė Ieva.

Fotogalerija:

Nicko Cave‘o ir „The Bad Seeds“ koncertas Vilniuje (57 nuotr.)
+51
Skaitykite daugiau