Vilniuje atidaryta didžiausia „Apple“ parduotuvė visoje Rytų Europoje: dovanų norintys lietuviai apgulė ją nuo ankstyvo ryto

Akimirka iš parduotuvės atidarymo / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Akimirka iš parduotuvės atidarymo / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-28 11:04
AA

Penktadienį sostinėje prekybos centre „Panorama“ duris atvėrė didžiausia ne tik Baltijos šalyse, bet ir visame Rytų regione „Apple Premium Reseller“ parduotuvė. Ją, nuspausdamas uždangos numetimo mygtuką, iškilmingai atidarė renginio garbės svečias, M.A.M.A 2016 muzikos apdovanojimuose metų atlikėju pripažintas Donatas Montvydas, o atidarymo ceremoniją vedė Orijus Gasanovas.

Nors „Apple“ kaip niekas kitas dažnai sulaukia kritikos dėl aukštų kainų, šio gamintojo produktų nori turėti kiekvienas hipsteris. Vienus vilioja kokybė, o kitus – mada.

Gandas apie nuolaidas ir dovanėles naujoje parduotuvėje pasklido greitai, tad nekantraujančių ką nors įsigyti ar tiesiog pasmalsauti eilės prie parduotuvės driekėsi jau nuo pat ankstyvo ryto.

Naujos „iDeal” parduotuvės plotas – per 220 kvadratinių metrų, tad ji savo dydžiu lenkia ne tik kaimyninėse šalyse, bet ir Rusijoje ar Lenkijoje esančias tokio tipo parduotuves.

Oficialaus „Apple“ produkcijos platintojo Baltijos šalyse „AVAD Baltic“ vadovės Ingos Banevičiūtės teigimu, vis didėjantis susidomėjimas „Apple prekiniu ženklu keičia JAV inovacijų giganto požiūrį į Baltijos šalių mažmeninę prekybą kompiuterine technika ir elektronikos prekėmis.

Didžiausioje Baltijos šalyse duris atvėrusioje „iDeal“ parduotuvėje lankytojai gali ne tik išbandyti plačiausią Baltijos šalyse „Apple“ produktų spektrą, bet ir pasinaudoti erdvėmis, skirtomis grupiniams ir individualiems mokymams.

„Apple“ parduotuvės atidarymas Vilniuje (30 nuotr.)
+24