Vilniuje – atsisveikinimas su Sakartvele žuvusiu G.Guntoriumi: artimieji turėjo vieną prašymą

Atsisveikinimas su Giedriumi Guntoriumi / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Atsisveikinimas su Giedriumi Guntoriumi / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-26 13:43
AA

Penktadienį Vilniuje šeima, draugai ir bendražygiai atsisveikina su Sakartvele tragiškai žuvusiu bendrovės „Amber Trip“ įkūrėju ir vadovu Giedriumi Guntoriumi. Svarbiausios Baltijos juvelyrikos parodos „Amber Trip“ organizatorius žuvo praėjusią savaitę, plaukdamas kalnų upe Dušečio rajone, Gudamakario slėnyje. Jam buvo 53-eji.

Atsisveikinti su Sakartvele žuvusiu parodos „Amber Trip“ organizatoriumi Giedriumi Guntoriumi penktadienį į laidojimo namus „Nutrūkusi Styga“ rinkosi jo šeima, draugai, bendražygiai.

Artimieji turėjo vieną prašymą – nenešti vainikų ir velionį pagerbti vienu gėles žiedu. Susirinkusieji paisė šio prašymo ir atėjo nešini baltais žiedais.

Atsisveikinimas su Giedriumi Guntoriumi / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Paskutinį sudie galima ištarti nuo 11.00 iki 14.00 val., o tą pačią dieną, 15:00 val. G.Guntorius bus palydėtas į paskutinę gyvenimo kelionę. Amžinojo poilsio jis atguls Gratiškių kapinėse, Trakų rajone.

Po laidotuvių artimieji, draugai ir kolegos rinksis į Giedriaus puoselėtą sodybą pasidalinti prisiminimais.

„Sunkia širdimi kviečiame prisijungti prie atsisveikinimo su Giedriumi Guntoriumi. Jo gyvenimas buvo kupinas meilės, juoko ir brangių akimirkų, todėl norime kartu pagerbti jo atminimą.

Tikimės susitikti penktadienį švenčiant Giedriaus Guntoriaus gyvenimą. Kartu mes galime rasti paguodą ir stiprybę savo bendruose prisiminimuose ir meilėje, kurią jaučiame jam“, – anksčiau rašė jo artimieji.

Fotogalerija:

Atsisveikinimas su Giedriumi Guntoriumi (9 nuotr.)
+3

Primename, kad informacija apie Sakartvele galimai žuvusius du Lietuvos piliečius, kurie su grupe plaustais plaukė kalnų upe Dušečio rajone, Gudamakario slėnyje, 15min redakciją pasiekė gegužės 16 dieną.

Tą pačią dieną Sakartvelo televizija „Formula“ pranešė, kad rastas vieno žmogaus kūnas. Pirminiais duomenimis, tai – Lietuvos pilietis.

Faktą, kad vienas iš Sakartvelo kalnų upėje žuvusių lietuvių yra Giedrius Guntorius, portalui 15min patvirtino jo dukra Odilija Guntoriūtė.

Jis mirė gegužės 15-ąją, būdamas 53-ejų.

Apie Giedriaus Guntoriaus mirtį jo šeimos nariai pranešė ir socialiniuose tinkluose.

„Netikėtai netekome mylimo Tėčio, sutuoktinio ir draugo, turėjusio itin didelę širdį, talpinusią tiek daug vilties, svajonių, didžiulių užmojų...

Kaip niekas kitas jis gebėjo įkvėpti, kurti, besąlygiškai mylėti ir rūpintis. Dabar mums lieka tik meilė, kuri daug stipresnė už mirtį.

Giedriau, ilsėkis ramybėje.

Tave visados mylintys žmona ir vaikai“, – rašoma šeimos įraše.

Giedrius Guntorius vadovavo bendrovei „Amber Trip“, kuri organizavo didžiausią Baltijos šalyse specializuotą juvelyrikos parodą „Amber Trip“. Joje buvo pristatoma Lietuvos ir užsienio šalių gintaro ir apdirbėjų.

Giedrius Guntorius / Alfredo Pliadžio nuotr.