Daugiaserijinio filmo „Laisvės kaina. Partizanai“ aktorius Marius Repšys: „Laisvė yra kraujas, prakaitas ir mirtys“

Marius Repšys / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Spalio 1 d. LRT televizijos ekranuose pasirodys ilgai lauktas istorinio daugiaserijinio filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ tęsinys „Laisvės kaina. Partizanai“.

Filmavimo darbus baigusi kūrybinė komanda ir aktoriai susirinko į premjerinės serijos peržiūrą atšvęsti sėkmingą darbų pabaigą. Tarp gausaus būrio susirinkusiųjų buvo galima pastebėti ne tik filme vaidinusius J. Arlauskaitę-Jazzu, Andrių Paulavičių, Sandrą Daukšaitę-Petrulėnę, Tomą Erbrėderį, Darių Petkevičių, Mykolą Vildžiūną, Julių Žalakevičių, Marių Repšį, televizijos filmo režisierių Saulių Balandį, bet ir kitus žymius šalies aktorius bei garsenybes. Renginyje apsilankė laidų vedėja Eglė Daugėlaitė, prodiuseris Rolandas Skaisgirys su žmona, laidų vedėja ir kūrėja Vaida Skaisgirė, prodiuseris Lauras Lučiūnas ir kt.

Antroji projekto dalis pasakoja apie XX a. vidurio Lietuvą. Žiūrovams bus priminti tamsaus istorijos laikotarpio įvykiai: okupacija, holokaustas, trėmimai ir ypatingas mūsų tautos mėginimas priešintis.

Vienas filmo aktorių Marius Repšys sako, kad apie kovą už laisvę kalbėti būtina. „Iš tikrųjų laisvę visi įsivaizduoja taip pakylėtai, bet laisvė iš tikrųjų yra kraujas, prakaitas ir mirtys. Kai teko vaidinti, supratau, kad žmonės išgyveno žiaurų laikotarpį – vien mirtys. Negali pilnai to suprasti, bet gyvenimas tais laikais buvo labai sunkus. O mes neturime, kuo skųstis“, – atviravo M. Repšys.

Gerbėjai turės progą ne tik mėgautis jau pažįstamų aktorių vaidyba, bet ir įvertinti žinomus Lietuvos žmones, įkūnijusius filmo personažus. Matyt, labiausiai laukiamas Justės Arlauskaitės-Jazzu, atlikusios Salomėjos Nėries vaidmenį, debiutas seriale.

„Vis byrėjo ašaros ir žodžiai strigo gerklėje“, – anksčiau apie sunkumus įkūnijant žymią poetę kalbėjo Justė.

Vilniuje buvo pristatytas daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Partizanai“ (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau