Vilniuje duris atvėrė naujos koncepcijos „Ecco“ batų parduotuvė

„Ecco“ gaminių ekspozicija
„Ecco“ gaminių ekspozicija
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2019-07-15 11:01
AA

Nuo liepos 6 dienos lankytojai kviečiami apsilankyti atsinaujinusioje „Ecco“ parduotuvėje, įsikūrusioje PC „Panorama“. Čia jau prekiaujama ne tik kokybiška avalyne, bet ir odos aksesuarais, o visas prekių asortimentas išdėstytas skandinaviško stiliaus modernioje 95 kv. metrų erdvėje.

„Ecco“ priklauso danų šeimos verslui, kuris tarptautinėje rinkoje veikia daugiau 50 metų. Ilgus metus savo gamybos žinias bei patirtį jie sėkmingai jungia su inovatyviomis technologijomis.

Kompanijai priklauso nuosavos odų apdirbimo ir batų gamyklos, o tai suteikia galimybę gamintojams užtikrinti visuminę produktų kokybės kontrolę.

Šiandien „Ecco“ veikia daugiau nei 90 šalių ir turi per 2200 originalių parduotuvių bei 14 tūkst. pardavimo taškų visame pasaulyje.

Kompanijos būstinė įsikūrusi pietinėje Danijos dalyje, kurios gamta avalynės kūrėjus įkvepia ieškoti vis naujų atspalvių, formų, tekstūrų.

Svarbu pastebėti, jog būtent batelio forma visus šiuos metus išlieka svarbiausiu „Ecco“ akcentu. Kompanijos įkūrėjas Karlas Toosbuy nuo pat pradžių daug dėmesio skyrė ergonomiško, natūralias pėdos linijas atitinkančio, itin komfortabilaus batelio kūrimui.

„Ecco“ priklausančiose odos apdirbimo gamyklose technologijos žengia koja kojon su inovacijomis. Norėdami savo klientams pasiūlyti kuo įvairesnį prekių asortimentą, avalynės gamintojai naudoja tokias technologijas, kaip permatoma oda, sutankinto polietileno pluoštas, melsvasis („True Indigo“) atspalvis ir daugybę kt.

Kompanija ir toliau meta iššūkį nusistovėjusioms batų gamybos tradicijoms, naudodami unikalią „FLUIDFORM™“ technologiją, kuria smūgius sugeriantis patvarus poliuretanas įpurškiamas tiesiai į batų pagrindo formą.

Be to, „Ecco“ batai neseniai sulaukė nuopelnų dėl inovatyvios „DriTan™️“ technologijos, kuri leidžia tausoti gamtą, odos apdirbimo procese sutaupant didelius kiekius vandens.

„Ecco“ gaminių ekspozicija (10 nuotr.)
+4