Vilniuje laukiama amerikiečių grupė „BØRNS“ – tarp populiariausių „Spotify“ atlikėjų

Grupės „BØRNS“ lyderis Garrettas Bornsas / Asmeninio albumo nuotr.
Grupės „BØRNS“ lyderis Garrettas Bornsas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-13 11:19
AA

Rugpjūčio 18 d. Pranciškonų vienuolyno kieme ir „Piano.lt“ terasoje savo pirmąjį pasirodymą Baltijos šalyse gyvai surengs Garretto Bornso vedama amerikiečių grupė „BØRNS“. Įtakingo mados žurnalo „Vogue“ numylėtinis ir mados namų „Gucci“ favoritas toliau sėkmingai skinasi kelią pripažinimo link ir šiais metais žygiuoja vien koziriais.

„Grupės „BØRNS“ lyderis sunkiai telpa į rėmus. Jis per gražus šiam pasauliui. Akivaizdu, kad jam muzika yra kur kas daugiau, nei pramoga, malonumas ir darbas. Jis tik prieš keletą metų prasmuko į muzikos pasaulį ir į jį atnešė savitą jausmą, skambesį ir nuotaiką. Gundantį, paslaptingą, net pavojingą švelnumą. Dar pridėkite nežabotą seksualumą, laisvę bei meilę ir tai bus tiesus kelias į grupės „BØRNS” pasirodymą Vilniuje be stogo. Puikus talento ir charizmos derinys, triuškinantis falcetas, savita dainavimo maniera, išskirtinės dainų formos, geras skonis, solidus leidybinės kompanijos užnugaris, anų dešimtmečių skambesys ir puikus jo pritaikymas šiandien – visa tai ir daugiau jį išskiria iš kitų kylančių artistų. Jis nuoširdžiausias iš populiariausių, išskirtinė šių dienų popmuzikos žvaigždė ir tikrai įdomus personažas. Didžiuojamės, kad į Vilnių jį ir grupę pavyko prisivilioti pačiu laiku. Linkiu įsidėmėti šį vardą ir nepraleisti šio pasirodymo“, – sakė muzikos agentūros „8 Days A Week“ partneris Martynas Butkevičius.

Populiari muzikos transliacijų internete platforma „Spotify“ pirmą kartą paskelbė funkcijos „Discover Weekly“ labiausiai klausomus kūrinius ir atlikėjus. Nors „Spotify“ platformoje karaliauja Drake'as, Rihanna, Beyonce, Taylor Swift ir kitos riebiausiomis raidėmis rašomos pop muzikos žvaigždės, nė vienos iš jų šiame sąraše nėra. Skaičiuojant „Spotify“ perklausas įvairiuose įrenginiuose, labiausiai klausomų „Discover Weekly“ atlikėjų sąrašo viršuje atsidūrė rugpjūtį į Vilnių atvykstanti grupė „BØRNS”.

Grupės „BØRNS“ lyderis Garrettas Bornsas / Asmeninio albumo nuotr.

Garrettui Bornsui ir kompanijai atiteko antroji šio ką tik paskelbto sąrašo vieta – jie nusileido savo kolegoms ir „dream pop“ trijulei iš Los Andželo „LANY“. Čia taip pat puikuojasi Lietuvą jau pažįstantys „Imagine Dragons“, atlikėjos Banks, Tori Kelly bei Halsey, prodiuseris Zedd, „Grammy“ laimėtojas Samas Smithas, „Odesza“ ir kiti. Apie tai ir labiausiai klausomus „Spotify“ kūrinius prieš kelias dienas paskelbė JAV žurnalas „Forbes“ ir kiti didieji muzikos žiniasklaidos kanalai.

Visur skambantis „BØRNS” hitas „Electric Love“ vien „Spotify“ platformoje yra perklausytas daugiau nei 68 milijonus kartų. Dar daugiau nei 8 milijonai peržiūrų surinktos video peržiūros platformoje „Youtube“, kur patalpintas oficialus šio kūrinio vaizdo klipas. Tai buvusiam magui garantavo dar vieną apdovanojimą – šis pirmojo trumpametražio albumo „Candy“ singlas JAV įrašų pramonės asociacijos RIAA buvo pripažintas auksiniu ir pateko į „Billboard“ Top 40-uką.

Grupės „BØRNS“ lyderis Garrettas Bornsas / Asmeninio albumo nuotr.

„Discover Weekly“ yra dar vienas puikus būdas atrasti daugiau naujos, madingos ir geros muzikos. Tai savotiška esamų ir būsimų geriausių rinktinė „Spotify“ aplinkoje. Nuolat atnaujinami grojaraščiai ir išskirtinis algoritmas, kurį lygiai prieš metus savo vartotojams pristatė švedai, tapo populiariausia šios platformos dalimi. Šiandien ji prenumeruoja ir naujos muzikos porciją kiekvieną pirmadienį gauna daugiau nei šimtas milijonų vartotojų visame pasaulyje. Ši funkcija taip pat labai mėgstama ir Lietuvoje.

Kaip tik šiuo metu debiutinį albumą „Dopamine“ pristatantis koncertų turas iš Europos persikėlė už Atlanto. Čia vien liepą „BØRNS” laukia net 12 pasirodymų. Visą liepą praleidę Šiaurės Amerikoje, „BØRNS” rugpjūtį grįš į Europą – koncertai Rumunijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje vyks iškart po kelionės po valstijas. Stotelė Vilniuje – netikėta, bet maloni žinia vietos melomanams.

Grupės „BØRNS“ lyderis Garrettas Bornsas / Asmeninio albumo nuotr.

Gyvi „BØRNS” pasirodymai yra stiprioji širdžių daužytojo Garretto Bornso pusė. JAV kultūros žurnalas „Rolling Stone“ visai neseniai jį įvardino kaip geriausią šių dienų šoumeną. Tuo šį sezoną jau įsitikino didieji festivaliai „Glastonbury“, „Coachella“, „Hyde Park“, „Southside“, „Lollapalooza“, „Hurricane Festival“, „SXSW“ ir daugybės kitų renginių visame pasaulyje lankytojai.

Grupės „BØRNS“ lyderis Garrettas Bornsas / Asmeninio albumo nuotr.