Vilniuje – mados šventė: ryškios asmenybės pristato sezono perlus

Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ – jau Lietuvoje / Organizatorių nuotr.
Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ – jau Lietuvoje / Organizatorių nuotr.
Projekto partnerio turynys
Šaltinis: Projekto partnerio remiamas turinys
2021-07-02 13:36
AA

Liepos 1-osios vakaras Vilniaus centre buvo dedikuotas madai, stilingiems drabužių siluetams, drąsai eksperimentuoti ir atrasti savąjį aš. Su šūkiu #MyCityMyStyle kampaniją Lietuvoje pradėjo mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“. Dalis Gedimino prospekto virto podiumu, kuriuo žengė ryškios šių dienų asmenybės – šalies dainininkai, stilistai, šokėjai.

Kiekviename mieste galioja savos taisyklės, jį puošia skirtingos spalvos, originalus stilius. Besisukant kasdienybės karuselėje, identiteto paieškos yra itin svarbios. Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ kviečia lietuvius sukurti galybę skirtingų drabužių bei aksesuarų derinių, nebijoti eksperimentuoti ir atrasti pusiausvyrą tarp savo asmenybės ir stiliaus.

Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ – jau Lietuvoje / Organizatorių nuotr.

#MyCityMyStyle kompanija, su kuria „Zalando“ atkeliavo į Lietuvą, liepos 1-ąją subūrė žinomus šalies atlikėjus, influencerius, stilistus. Vasarišku podiumu šalia V.Kudirkos aikštės žengė dainininkai Monique, Gabrielius Vagelis, Alen Chicco, šokėja bei choreografė Ilona Rai, drabužių stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė, plaukų stilistas Tomas Bondarevas, tinklaraštininkė Lina Talžūnaitė ir kiti pažįstami veidai.

Stilius – kiekvienam sezonui

Dainininkė Monique – apkeliavusi nemažai pasaulio. Dažnai scenoje unikalumu stebinanti jaunosios kartos atlikėja sako, kad nuvykęs aplankyti vienos ar kitos šalies tikriausiai ne vienas stileiva pastebi, kad vietiniai į jo aprangą žiūri skirtingai.

„Visi mes, kaip ir miestai, turime savą pojūtį, savas spalvas. Skirtumai mane labai žavi. Didžiuojuosi savo Vilniumi, didžiuojuosi savo stiliumi“, – sako ji.

Monique dažniausiai puošiasi ryškesnėmis spalvomis. „Visai nejučiomis supratau, kad mano spintoje daugiausia mėlynos ir rožinės atspalvių“, – šypsosi Monique.

Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ – jau Lietuvoje / Organizatorių nuotr.

Ji prisipažįsta su laiku išmokusi drąsiai rinktis tokį stilių, koks priimtiniausias jos širdžiai. „Savo gerbėjams siūlau būti atlaidesniems sau, leisti klysti ir pasitikėti intuicija. Nebijokite eksperimentuoti. Keli kreivi žvilgsniai dar nieko niekada nenužudė. Žvelkite į madą drąsiai – pažadu, nieko blogo nenutiks.“

Monique savo vasaros įvaizdžio neįsivaizduoja be:

 • ilgų, plačių marškinėlių,
 • „Dr. Martens“ sandalų,
 • gerų akinių nuo saulės.

Kadangi „Zalando“ platforma siūlo platų populiariausių, geidžiamiausių, žinomiausių gamintojų ir dizainerių prekių asortimentą, stiliaus ikonos ar dar ieškantys savojo aš žmonės tikrai ras kuo nustebinti net patys save.

Choreografė Ilona Rai sako, kad Vilnius ir visa gimtinė – pilni gražių vietų, stilingų žmonių.

„Architektūriškai sostinė yra be galo daili. Tik apsidairykite, kiek vietų, prie kurių galima pozuoti it žurnalo viršeliui.

Mano šios vasaros kredo – patogu, praktiška, bet stilinga“, – teigia šokėja.

Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ – jau Lietuvoje / Organizatorių nuotr.

Į vasarą privalomų turėti daiktų sąrašą Ilona sako jau įtraukusi mėgstamiausius drabužius bei aksesuarus. Choreografė neįsivaizduoja šiltojo metų sezono be:

 • puošnių sandalų,
 • oversized stiliaus švarko,
 • lengvos, vasariškos suknelės.

„Karštomis dienomis visiems savo sekėjams sakau, kad nieko nėra geriau už stilingus sandalus; kita būtinybė – oversizedstiliaus švarkas, nes jis tinka visiems. Savo spintoje turiu ir ne vieną vasarišką suknutę, derinu su skirtingais aksesuarais. Vienas drabužis, o jame slypi tiek daug galios“, – šypteli šokėja.

Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ – jau Lietuvoje / Organizatorių nuotr.

Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė niekada nesivadovauja kitų nuomone. „Dažniausiai man vieną ar kitą idėją pakužda širdis. „Zalando“ šūkį #MyCityMyStyle (#ManoMiestasManoStilius) suprantu irgi savaip. Man manasis miestas yra mano kūnas. Būtent „manajame mieste“ apstu ryškių spalvų, drąsos. Ir žiemą, ir vasarą aš mėgstu ryškius drabužius. Man atrodo, kad jie puikiai praskaidrina kasdienybę, tikiu spalvų galia“, – sako V.Šaulytė-Mockė.

Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ – jau Lietuvoje / Organizatorių nuotr.

Žmonėms, kurie vis dar neatrado savo stiliaus, Viktorija siūlo neklausyti kitų. „Svarbiausia – nepasiklysti tarp galybės jau atradusių savo stilių žmonių pasiūlymų. Išgirskite savo norus ir nebijokite eksperimentuoti.“

Viktorijos šio sezono sąrašas atrodo taip:

 • ryškus švarkas,
 • aksesuarai,
 • įdomūs sandalai.

Savitumą atrasti paprasčiau, kai yra iš ko rinktis

Plaukų stilistas Tomas Bondarevas džiaugiasi „Zalando“ platformoje siūlomu didžiuliu asortimentu. Kadangi sezono neįsivaizduoja be stilingų sportinių batelių, šie jau užima pagrindinę vietą jo sąraše.

„Visuomet stebiu aplinką, geriu ją į save. Man patinka žiūrėti į stilingus praeivius gatvėje. Ir pats nuolatos noriu atrodyti pasitempęs. Savo mieste aš jaučiuosi patogiai, jaučiuosi gerai. Svarbiausia – suderinti savo stilių ir vidinę būseną“, – sako plaukų stilistas.

Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ – jau Lietuvoje / Organizatorių nuotr.

Garbingą vietą jo spintoje šiais metais užima:

 • stilingi sportiniai bateliai,
 • ant kaklo pakabinamas telefono laikiklis,
 • platūs džinsai.

Dainininkas Gabrielius Vagelis sako, kad jo išvaizdą paprasta apibūdinti vienu žodžiu – „vageliška“.

„Savo vasaros aš neįsivaizduoju be kepuraitės. Ji man būtinas aksesuaras, nesvarbu, ar tai beisbolo kepuraitė, ar populiarioji bucket stiliaus skrybėlaitė.

Prie šio sezono svarbiausių stiliaus detalių pridėčiau ir karolius. Gintarinius, perlinius. Kokius tik norite! Aš pats turiu įvairiausių stilių“, – sako žinomas atlikėjas.

Gabrielius šią vasarą renkasi:

 • kepuraitę,
 • stilingus karolius,
 • laisvus, malonios medžiagos marškinius.

„Laisvi marškiniai – mano ypač mėgstamas drabužis. Su tokiais patogu eiti ir į miestą, ir į pliažą.

Paprastai jaučiuosi drąsiai susikūręs įvaizdį, kuris man patinka. Visiškai nesvarbu, ar tai ryškios spalvos, ar tamsūs, ne tokie rėksmingi drabužiai. Savo mieste mes galime jaustis laisvai, galime būti tie, kas esame. Mano miestas – mano namai. Argi ne taip?“

Mados ir gyvenimo būdo platformos lyderė „Zalando“ – jau Lietuvoje / Organizatorių nuotr.

Apie „Zalando“

„Zalando“ yra Europoje pirmaujanti mados ir stiliaus elektroninės prekybos platforma. Įsikūrę 2008 m. Berlyne, mes rengiame nuo galvos iki kojų apie 42 milijonus aktyvių vartotojų iš 20 šalių, siūlydami jiems drabužius, avalynę, aksesuarus ir stiliaus prekes. Tarptautinių prekės ženklų asortimentas aprėpia tiek visame pasaulyje žinomus pavadinimus, tiek vietines etiketes.

Platforma yra vieno sustojimo vieta, skirta įkvėpimui, naujovėms ir bendravimui. Kaip madingiausia Europos technologijų įmonė, mes sunkiai dirbame ieškodami skaitmeninių sprendimų kiekvienam mados kelionės aspektui: savo klientams, partneriams ir kiekvienam „Zalando“ istorijos žaidėjui.

„Zalando“ vizija yra užimti startinę mados poziciją ir būti tvaria platforma, teigiamai veikiančia žmones ir planetą. „Zalando“ programėlė suteikia prieigą prie plačiausio Europos mados asortimento, kurią galima rasti per „App Store“ ir „Google Play Store“, taip pat ji siūlo nemokamą pristatymą ir nemokamą grąžinimą per 30 dienų.

Instagram: @Zalando @zalando_beauty @zalando_man 

Facebook: @ZalandoLietuva

„Zalando“ kviečia švęsti madą (15 nuotr.)
+9