Vilniuje neblaivus vairuotojas mirtinai sužalojo kino režisieriaus Šarūno Barto dukrą

Šarūnas Bartas ir jo dukra Ina Marija Bartaitė 2015 m. / Gedmanto Kropio nuotr.
Šarūnas Bartas ir jo dukra Ina Marija Bartaitė 2015 m. / Gedmanto Kropio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-07 15:03
AA

Kino režisieriaus Šarūno Barto šeimoje – tragedija. Vilniuje naktį girto vairuotojo mirtinai sužalota dviračiu važiavusi mergina – režisieriaus 25 metų dukra aktorė Ina Marija Bartaitė.

Ina Marija Bartaitė gimė 1996 metais režisieriaus Šarūno Barto ir aktorės Katerinos Golubevos (1966–2011) šeimoje. Mergina nuo jaunų dienų sekė tėvų pėdomis, filmavosi kino juostose, dažnai tėtį lydėdavo į kino festivalius.

Jaunoji aktorė vaidino Kristijono Vildžiūno dramoje „Senekos diena“, čekų režisierės Bojenos Horackovos filme „Walden“, Šarūno Barto juostoje „Ramybė mūsų sapnuose“.

Žinią apie aktorės Inos Marijos Bartaitės žūtį portalui Žmonės.lt patvirtino Šarūno Barto studijos „Kinema“ prodiuserė Jurga Dikčiuvienė.

„Kol kas mes – visi sukrėsti. Nieko nežinome, tad sunku kažką sakyti. Kalbėjau su Šarūnu, su šeima, jie, be abejo, sukrėsti. Kol kas bando laikytis vieni į kitus, anksti kažką komentuoti“, – sakė ji.

Ina Marija Bartaitė / Gedmanto Kropio/žurnalas „LAIMA Velvet“ nuotr.

Prodiuserė teigė, kad artimai bendrauja su visa Š.Barto šeima. J.Dikčiuvienė pasakojo, kad Ina Marija Bartaitė buvo aktyvi, mėgo važinėti dviračiu.

„Mes vieni kitus pažįstame 25 metus, tiek, kiek ir buvo Inai. Bendravome, žinau, kad ji dažnai važinėjo dviračiu. Ir šįkart važiavo tiesiog pasivažinėti. Taip baigėsi viskas...“ – žodžius sunkiai rinko J.Dikčiuvienė.

„Kol kas šeima niekur nesikreipė, galbūt vėliau...“, – pasiteiravus, ar artimieji jau kreipėsi į teisėsaugą dėl įvykio, teigė studijos „Kinema“ prodiuserė.

Fotogalerija:

Aktorė Ina Marija Bartaitė (13 nuotr.)
+7

Apie tragedija pasibaigusią avariją pranešė portalas delfi.lt. Jo duomenimis, 0.25 val. Vilniaus Antakalnio gatvėje nuo alkoholio apsvaigęs automobilio „Hyundai i30“ vairuotojas pražudė dviračiu važiavusią jauną merginą, kuri, kaip vėliau tapo aišku, – kino režisieriaus Šarūno Barto dukra aktorė Ina Marija Bartaitė.

Atskubėję į įvykio vietą medikai dar bandė gaivinti 25 metų dviratininkę, tačiau išgelbėti jos gyvybės jiems nepavyko. Ina Marija mirė įvykio vietoje.

Prie transporto priemonės vairo sulaikytas vyras buvo neblaivus – alkotesteris kraujyje parodė 1,00 promilę alkoholio. Merginą pražudęs asmuo buvo uždarytas į areštinę.

Smuikininkė Lora Kmieliauskaitė, režisierius Šarūnas Bartas ir jo dukra aktorė Ina Marija Bartaitė / Asmeninio albumo nuotr.