Vilniuje nugriaudėjo analogų pasaulyje neturintis roko koncertas „R Kubu“

Roko fiestos akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Roko fiestos akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-29 21:31
AA

Šeštadienio vakarą Vilniuje surengta didžiausia šių metų roko fiesta „R Kubu“. Populiariausios lietuvių roko grupės „ba.“, „Colours of Bubbles“ ir „Freaks on Floor“ vedė iš proto gerbėjus jungtiniu koncertu.

"Siemens" arenoje rokeriai užkūrė tikrą pirtį. Susirinkusiuosius linksmino ne tik pamėgti muzikos ritmai, bet ir įspūdingas ugnies šou.

Šį vakarą pie „Colours of Bubbles“ prisijungė pučiamųjų selekcija, o vieno kūrinio metu perkusiniais instrumentais kartu grojo „BIX“ grupės narys Gintas Gascevičius. Tuo tarpu grupė „ba.“ grojo pasikeitusia sudėtimi ir pristatė klausytojams dar negirdėtą kūrinį.

Koncerto formatas - neįprastas. Jei jungtinių koncertų metu pirmiausiai pasirodo viena grupė, o tik po to kita, tai čia nebuvo nieko panašaus. Scenoje grupės grojo pasikeisdamos kas kelias dainas.

Roko fiestos akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Net ir patys muzikantai artėjant svarbiam vakarui tikino, kad nebuvo girdėję, jog kas pasaulyje būtų surengęs tokio formato koncertą, o jo tikslas – jog nebūtų apšildančios ar renginį vainikuojančios grupės.

Štai ir koncerto pabaigoje geriausi kiekvienos grupės kūriniai buvo pakelti kubu – scenoje stovėjo ir petys į petį gitaromis brūžino visi koncerte dalyvavę muzikantai.

Dovana paaugliams

Bendradarbiaudami su projekto „Ne apie mane“ iniciatore Ieva Krivickaite, muzikantai į „R Kubu“ koncertą pakvietė vaikus iš sunkiai gyvenančių šeimų.

Dešimt Plungės rajone gyvenančių paauglių buvo nudžiuginti poros dienų viešnage Vilniuje, kur be kitų suplanuotų pramogų, jie smagiai praleido laiką „R Kubu“ koncerte. Vaikai ne tik linksminosi pagal mėgstamų grupių muziką, tačiau taip pat turėjo galimybę pasivaikščioti po „Siemens“ arenos užkulisius, susipažinti, pabendrauti ir nusifotografuoti su atlikėjais.

Roko fiestos akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Ne vienerius metus sergančiais, skurstančiais, maisto ir meilės stokojančiais vaikais besirūpinanti Ieva Krivickaitė įsitikinusi, jog sunkiai gyvenančių šeimų vaikams labai svarbu parodyti didelį ir šviesų pasaulį, kuris tikrai nesibaigia ties jų kaimo riba.

„Idėja nuvežti vaikus į didesnius miestus, nuvesti į teatrą ar koncertą atsirado kalbant su pačiais vaikais ir juos prižiūrinčiais socialiniais darbuotojais. Mes norime paskatinti vaikus siekti tikslų, svajoti ir niekada nepasiduoti“, – pasakojo Ieva.

„R Kubu“ koncertas Vilniuje (44 nuotr.)
+38