Vilniuje praūžusi Izraelio mados savaitė sulaukė žinomų lietuvių dėmesio

Renginio svečiai / Žmonės.lt montažas
Renginio svečiai / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-08 23:48
AA

Izraelio valstybės ambasada Lietuvoje šią savaitę paskyrė Izraelio madai. Penki progresyvūs jaunosios kartos Izraelio mados kūrėjai ir jų kūryba buvo pristatoma įvairiuose renginiuose. Izraelio mados savaitė kulminaciją pasiekė ketvirtadienį – tądien „Comfort Hotel“ parkingo erdvėje buvo surengtas madų šou.

Į uždarą vakarą atvyko gausus būrys mados gerbėjų ir kūrėjų. Dizainerės Sandra Straukaitė, Diana Vapsvė, Erika Paulauskė, stilistė Austėja Jablonskytė, ponia Nerija Kasparas ir kiti žinomi lietuviai nepraleido išskirtinės progos iš arčiau pamatyti Izraelio kūrėjų darbus.

Izraelio mados savaitė subūrė mados mylėtojus (79 nuotr.)
+73

Juolab, kad į į Lietuvos sostinę atvyko vieni garsiausių savo šalies mados kūrėjų – drabužių dizaineriai Maozas Dahanas („Nouveau Riche Dog“), Eva al Keneresh („Clothé“), Doras Chenas („Holyland Civilians“), dueto „Hili Ari“ kūrėjai ir juvelyrinių dirbinių dizainerė Moran Porat.

„Tai dar viena galimybė pristatyti Izraelį mūsų draugams Lietuvoje. Mada labai įtakoja mūsų gyvenimą, o tuo pačiu atspindi mūsų tradicijas, aplinką ir pomėgius. Man didelė garbė bendradarbiauti su penkiais talentingais ir labai perspektyviais mados kūrėjais bei pristatyti juos Lietuvos visuomenei“, – pristatydamas Izraelio mados savaitę kalbėjo ambasadorius Amir Maimon.

Izraelio dizainerių kurti modeliai / Vyginto Skaraičio nuotr.
Izraelio mados savaitėje – išskirtinės rūbų kolekcijos (97 nuotr.)
+91