R.Kaukėno fondo Gala labdaros vakaras: kviestiniai svečiai pateko į „Stebuklų šalį“

Rimanto Kaukėno paramos fondo labdaros vakaras / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Rimanto Kaukėno paramos fondo labdaros vakaras / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-04-28 21:15
AA

Penktadienio vakarą Vilniuje įvyko Rimanto Kaukėno paramos fondo organizuojamas Gala labdaros vakaras, skirtas padėti sunkiai sergantiems vaikams. Atvykę svečiai atsidūrė lyg „stebuklų šalyje“.

„Stebuklų šalyje“ – ne tik vakaro pavadinimas, tačiau ir visą gerumo kupiną vakarą iliustruojantis elementas. Šį kartą Gala labdaros vakare – per 300 žmonių, palaikančių fondo veiklą ir prisidedančių savo kūryba, darbais, iniciatyvomis ir parama prie mažųjų pacientų gerovės.

„Compensa“ koncertų salėje vykusį renginį vedė Gabrielė Martirosian, Dainius Martinaitis ir Viačeslavas Mickevičius. Atvyko būrys sportininkų, meno, verslo ir pramogų pasaulio atstovų, nelikusių abejingais tiems, kuriems pagalba reikalinga čia ir dabar.

Rimantas Kaukėnas, Gabrielė Martirosian / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Rimanto Kaukėno paramos fondo labdaros vakaras / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Labdaringame vakare pasirodė: Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai su žmonomis, Emilija ir Arūnas Gelažninkai, Sergejus Maslobojevas, Dainius Zubrus, Renaldas Seibutis, Jurga ir Mindaugas Lukauskiai, Kęstutis Kemzūra, Laima Tamulytė-Stončė, Vaida Poderytė-Bernatavičė, Saugirdas Vaitulionis, Martynas ir Lina Gecevičiai ir kiti.

Kšištofas Lavrinovičius, Tatjana Lavrinovič, Rimantas Kaukėnas, Edita Lavrinovič, Darjušas Lavrinovičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Juozas Petkevičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Vakaro metu kvapą gniaužė ne tik įspūdinga aplinka ir dekoracijos, kojūkininkai, tačiau ir magiški fondo globojamų vaikų pasirodymai scenoje su profesionalais. Susirinkusieji stebėjo Manto Wizzard magijos šou, kuriam scenoje asistavo fondo herojai. Drauge su atlikėju Vidu Bareikiu scenoje dainą atliko vienas iš fondo globojamų vaikų.

Vienas iš drąsiausių besigydančių onkologinę ligą vaikų padovanojo susirinkusiems įspūdingą pasirodymą kartu su profesionaliais oro akrobatais. Fondo globojamos herojės atliko jautrų pasirodymą kartu su baleto primarijumi Nerijumi Juška. Išskirtinę atmosferą kūrė N2 mokslininkai, kurie vos atvykusius į vakarą garbingus svečius pasitiko su neįtikėtinais dūmų, ugnies ir fantastikos elementais.

Rimanto Kaukėno paramos fondo labdaros vakaras / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Ugnė Katelynienė, Martynas Katelynas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Labdaringo vakaro metu buvo skelbiamas aukcionas, kurio metu susirinkusieji galėjo įsigyti vertingus ir unikalius daiktus bei meno kūrinius, o gautos lėšos skiriamos fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Tarp siūlomų daiktų buvo neseniai Lietuvoje viešėjusios UFC čempionės Rose Namajunas apranga su autografu, originalus Salvadoro Dali paveikslas, juvelyrės Jurgos Gusarovienės kaklo papuošalas, bilietai į krepšinio rungtynes Kauno „Žalgiris“ – Barselonos „FC Barcelona“ VIP ložėje. Visi šie ir dar daugelis kitų išskirtinių daiktų aukcione pristatyti aukciono metu Dainiaus Martinaičio.

Rimanto Kaukėno paramos fondo labdaros vakaras / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Dar vieni gerumo, vaikų svajonių ir prasmingų iniciatyvų kupini metai prabėgo kaip akimirka. Gera matyti rekordiškai daug žmonių šį vakarą žinant, kad visi vienokiu ar kitokiu būdu prisideda prie labdaringos veiklos ir atiduoda savo jėgas tam, jog sunkiai sergantiems vaikams netrūktų reikalingų reabilitacijų, vaistų, kasdienių daiktų, o svarbiausia – spalvingų vaikystės akimirkų. Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie koja kojon eina kartu jau dvyliktus metus ir neleidžia visai didžiulei fondo bendruomenei pamiršti paties svarbiausio – kartu esame pati stipriausia jėga“, – padėkos kalbą vakaro metu visiems susirinkusiems sakė fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Erika Vitulskienė, Merūnas Vitulskis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Kaip ir kasmet, vakaro metu buvo įteiktos bumerangų statulėlės tiems, kurie ypač atsiduoda labdaringai veiklai ir savo laiku, idėjomis bei gerumu prisideda prie fondo veiklos.

Šįmet statulėlės buvo skirtos operos solistui Merūnui Vitulskiui su žmona Erika Vitulskiene, operos solistei ir fondo ambasadorei Asmik Grigorian, Viliui ir Ritai Kavaliauskams, Kęstučiui Liubinui bei Mildai ir Aurimui Kadzevičiams.

Visiem šiems žmonėms ištartas pats nuoširdžiausias ačiū už nuoširdų norą mažiesiems pacientams dovanoti pačias spalvingiasias vaikystės akimirkas, pripildytas daugiau tikėjimo ir svajonių išsipildymo.

Fotogalerija:

Rimanto Kaukėno paramos fondo šventinis labdaros vakaras (124 nuotr.)
+118