Vilniuje – renginių ekspertų paroda ir konferencija: pritraukė žinomus žmones

„Evento'2023“ konferencija / R.Floral nuotr.
„Evento'2023“ konferencija / R.Floral nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-17 21:33
AA

Penktadienį parodų rūmuose „Litexpo“ startavo renginių ekspertų paroda ir konferencija „Evento’23“, kurioje nuo ankstyvo ryto lankytojų laukė staigmenos.

Ypač klausytojus sužavėjo diskusijos apie renginių organizavimą, jų užkulisius ir klaidas. Jose dalyvavo Erika Purauskytė, komunikacijos agentūros „OLIVE gyva komunikacija“ įkūrėja Agnė Grigaliūnienė bei populiariausi šalies renginių vedėjai, tarp kurių ir Gabrielė Martirosian, aktoriai Audrius Bružas, Vytautas Rumšas bei Mantas Stonkus, rašoma pranešime spaudai.

Evento'2023 / R.Floral nuotr.

Pirma konferencijos diena buvo skirta renginiams ir tendencijoms. Čia dalyviai iš ekspertų lūpų sužinojo, kaip organizuojant renginį išvengti klaidų, naudojant dirbtinį intelektą gauti įkvėpimo bei idėjų, ir – svarbiausia – kaip suorganizuoti tvarų ir socialiai atsakingą renginį. Tvarių renginių Lietuvoje strategė Valda Chošnau papasakojo, kokie renginiai laikomi tvariais ir kokių kriterijų privalu laikytis organizuojant tokius renginius.

Daugelį nustebino renginių organizavimo naujausias tendencijas atskleidęs pirmosios dirbtinio intelekto (DI) treneris A.Bernatonis. Jis klausytojams patarė, kaip naudojant dirbtinį intelektą sutaupyti žmogiškųjų išteklių ir laiko, nes, pasak A.Bernatonio, žmogaus žinios, suvokimas ir galimybės yra ribotos, o dirbtinio intelekto – beribės.

Evento'2023 / R.Floral nuotr.

O kaip sukurti magiškas, įspūdingas ir įsimintinas asmenines šventes, jau rytoj, lapkričio 18 d., atskleis asmeninių švenčių ekspertai: Karolina Meginytė, Liutauras Galinis, Laura Vagonė. Jie taip pat pasidalins patirtimi, su kokiais iššūkiais susiduria organizuodami šventes, papasakos, kokios klaidos dažniausiai daromos, ir patars, kaip jų išvengti, kad šventė būtų ypatinga ir išskirtinė.

Apie šventinę aprangą, kokia kada dera, kaip vertėtų puoštis į asmenines šventes, o kaip – į įmonių vakarėlius, papasakos madų tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, dizaineriai Egidijus Rainys, Robertas Kalinkinas, Tatjana Lavrinovič.

O geriausi šalies dizaineriai ir stilistai atskleis naujausias tiek vyriškos, tiek moteriškos proginės aprangos tendencijas, aptars tvarumo problematiką ir sprendimus, siekiant išskirtinumo. Žinomas floristas, „Flower Couture by MP“ įkūrėjas Mantas Petruškevičius pasidalins idėjomis, kaip sukurti iš tiesų įspūdingus floristinius dekoro projektus, kurie sukuria įspūdingą efektą ir kaip virusas pasklinda po socialinius tinklus.

Fotogalerija:

Startavo dvi dienas truksianti konferencija – paroda „Evento’23“ (190 nuotr.)
+184