Vilniuje susituokė Beata Tiškevič ir Saulius Baradinskas: vestuvės – prieš studijas Holivude

Saulius Baradinskas ir Beata Tiškevič / A.Solomino ir „Ugnė Henriko Photography“ nuotr.
Saulius Baradinskas ir Beata Tiškevič / A.Solomino ir „Ugnė Henriko Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-21 13:46
AA

Penktadienio popietę Vilniuje susituokė verslininkė, rašytoja Beata Tiškevič ir studijoms Holivude besiruošiantis režisierius Saulius Baradinskas. Jų vestuvės vainikavo daugiau nei 6-erius metus trunkančią draugystę.

Apie Beatos Tiškevič ir Sauliaus Baradinsko vestuves socialiniuose tinkluose pranešė grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius. Instagramo istorijose jis pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti link altoriaus žingsniuojantys jaunavedžiai.

„Laimingi. Gražūs. Jauni. Perspektyvūs. Mylintys. Kartu per visą gyvenimą“, – rašė V.Valiukevičius.

Jis taip užsiminė, kad vestuvių šventei buvo kviečiama puoštis nenuobodžiai. „The Roop“ lyderis paisė aprangos kodo ir pasipuošė gėlėtais marškiniais bei plačiomis rožinėmis kelnėmis.

Portalo Žmonės.lt žiniomis, B.Tiškevič ir S.Baradinskas santuokos įžadus davė Bernardinų sode Vilniuje. Privačioje vestuvių ceremonijoje dalyvavo tik artimiausi draugai ir šeimos nariai.

B.Tiškevič ir S.Baradinskas susituokė prieš režisieriui išvykstant į Holivudą, kur jis studijuos.

Apie savo asmeninį gyvenimą daug neatviraujanti pora apie laukiančias vestuves prasitarė balandį, dalyvaudami laidoje „Labas Rytas, Lietuva“.

„Jau laikas, mes daugiau nei 6 metus kartu, man niekada vestuvės neatrodė toks prioritetinis klausimas. Bendrais pokalbiais priėjome, kad vis tik reikėtų gal“, – laidoje sakė B.Tiškevič.

Saulius Baradinskas ir Beata Tiškevič / Ugnė Henriko Photography nuotr.

Primename, kad poros sužadėtuvės įvyko 2021 vidurvasarį. Apie tai pora paskelbė socialiniuose tinkluose

„Na, prisipažinkit, kas buvo akyliausieji mano instagrame ir jau daugiau nei mėnesį matė naują žiedą ant mano rankos?“ – vėlų trečiadienio vakarą savo sekėjų paklausė Beata ir parodė sužadėtuvių žiedą.

Savo naują santykių statusą paviešinę sužadėtiniai kaip mat sulaukė bičiulių ir sekėjų sveikinimų. Neliko nepastebėtas ir sužadėtuvių žiedas, ypač jo akmens spalva. „Man nėra geresnės spalvos. Saulius tą puikiai žinojo“, – komentavo Beata.

Draugystės pradžia – kino festivalyje

Romantinė poros pažintis užsimezgė Europos šalių kino forume „Scanorama“ 2016 metų lapkritį.

Tąsyk Beata turėjo du bilietus į režisierės Giedrės Žickytės filmo „Aš čia tik svečias“ premjerą ir pakvietė Saulių eiti drauge. Jis, žinoma, sutiko. „Aš Saulių pažinojau, bet jokio ypatingo ryšio tarp mūsų nebuvo, į pasimatymus nevaikščiojome“, – pasakojo Beata. Po šio susitikimo jau sekė pasimatymai ir prasidėjo artima draugystė.

Saulius Baradinskas ir Beata Tiškevič 2016 m. „Scanoramoje“. Po šio susitikimo prasidėjo poros draugystė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Jųdviejų santykiai ir pagarba vienas kitam daugeliui galėtų tapti puikiu pavyzdžiu.

„Mokomės atsiprašyti, nusileisti, kalbėtis, prisigalvoti naujos veiklos, kurios galėtume imtis kartu. Mes esame labai atviri vienas kitam. O tai suartina, – dar anksčiau yra prisipažinusi B.Tiškevič. – Saulius yra dovana man. Ir stengiuosi to neužmiršti, džiaugtis ja kasdien.“

Gražių žodžių Beatai negaili ir Saulius.

„Atradę vienas kitą meilėje, mes labai daug davėm vienas kitam kūrybine prasme. Tai ir yra geriausia, kad absoliučiame vienas kito palaikyme mes abu galime kurti ir savęs neriboti. Tai yra ypatingas santykis“, – yra sakęs aktyviai kuriantis režisierius Saulius Baradinskas.

Fotogalerija:

Saulius Baradinskas ir Beata Tiškevič (24 nuotr.)
+18