Vilniuje susituokė Oksana Pikul ir Simas Jasaitis

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-07-19 13:24
AA

Vieni šių vestuvių laukė, kiti – netikėjo, kad ši pora kartu išbus ilgiau nei kelis mėnesius. Tačiau grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė Oksana Pikul (29) ir krepšininkas Simas Jasaitis (31) visiems skeptikams nušluostė nosis ir po ketverius metus trukusios draugystės nusprendė įteisinti savo jausmus. Penktadienį Oksana ir Simas oficialiai tapo vyru ir žmona.

Garsios poros tuoktuvių ceremonija vyko sostinės Šv. Jonų bažnyčioje. Šventovę hidrangėjomis išpuošė ir visais vestuvių reikalais rūpinosi vedybų planuotojos Viktorijos Prokofjevos komanda.

Simui bažnyčioje laukiant mylimosios, į ceremoniją atvyko Oksanos mama Laimutė Pikul, Mantas Kalnietis su žmona Mingaile, Darjušas Lavrinovičius su žmona Edita.

„Visi džiaugiasi šia įspūdinga švente. Visi su lig vienu jaudinasi, bet tai natūralu. Aš nesu išimtis. Linkiu jaunavedžiams daug laimės. Puikų žentą gavau, o Oksana – nuostabų vyrą“, – kalbėjo Oksanos mama Laima.

„Labai geras vyras ir gera moteris, tai viskas bus gerai. Linkiu jiems nugyventi 100 metų drauge“, – linkėjo krepšininkas Darjušas Lavrinovičius.

Į ceremoniją taip pat atvyko Andrius ir Monika Šedžiai, dizaineris Liutauras Salasevičius, Oksanos bičiulės ir kolegės scenoje Neringa Šiaudikytė, Vita Jakutienė, Skaistė Steikūnaitė, Liepa Mondeikaitė, Natalija Bunkė, Goda Skačkauskaitė ir kiti svečiai. Deivydas Zvonkus pasirodė vienas, nes Katažina Nemycko negalėjo ištrūkti iš darbų.

Įėjimą į bažnyčią saugo pasamdyti apsaugininkai, kad vidun nepatektų pašaliniai asmenys.

Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio vestuvės (101 nuotr.)
+95

Kaip jaunavedžiai atrodė ypatingą jiems gyvenimo dieną, kaip vyko ceremonija, galite pažiūrėti  šiame vaizdo įraše:

Visą, 90 min. nemontuotą vestuvių ceremonijos įrašą rasite čia.

Iki numatytos tuoktuvių ceremonijos pradžios likus pusvalandžiui, į šv. Jonų bažnyčią atvyko Simas Jasaitis.

14.18 val. čia pasirodė ir nuotaka. Prie Šv. Jonų bažnyčios sustojus juodai baltam „Rolls Royce“ automobiliui iš jo pirmiausiai nešinas baltų rožių puokšte išlipo nuotakos tėtis Sergejus Pikul – Ukrainoje gyvenantis karininkas. Jis atvėrė duris už kurių sėdėjo trumpute Juozo Statkevičiaus suknele pasipuošusi Oksana. Padavusi tėvui ranką, apsupta fotografų, Oksana nuėjo link bažnyčios.

Nuotaka tikino, kad lietingas oras tikrai nesugadino nuotaikos. „Aš labai jaudinuosi, jau net neįsivaizduoju kaip jaučiasi Simas. O lietus nekliudo, priešingai – kai šitoks stresas, nuramina nervus“, – žengdama į bažnyčią, kur jos jau laukė Simas, kalbėjo Oksana.

Bažnyčioje prasidėjus ceremonijai Simas ir Oksana klausėsi jų bičiulių skaitomo Naujojo Testamento ištraukų. Vieną jų perskaitė ir Neringa Šiaudikytė. Susikaupimas ir jaudulys tvyrojo ore.

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Galiausiai atėjo metas porai ištarti lemtingus žodžius. Abu sužadėtiniai, kunigui Vidmantui Šimkūnui paklausus, ar šie atėjo niekieno neverčiami, ar pasižada būti ištikimi ir susilaukti vaikų, šie tvirtai atsakė „Taip“.

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kunigas pašventino jaunavedžių žiedus, kuriais apsikeitę Simas ir Oksana tapo vyru ir žmona. Netrukus savo santuoką jie patvirtino parašais. Poros liudytojais tapo krepšininko vaikystės draugas Rolandas Koloninas ir Oksanos draugė Renata Blaževič.

Pasibaigus ceremonijai visi svečiai išsirikiavo į dvi eiles link bažnyčios durų, o jų rankos tvirtai spaudė baltų rožių žiedlapius. Porai žengiant iš bažnyčios pasigirdo sveikinimo šūksniai, o į orą pakilo gėlių žiedai.

Oksana pasirinko vyro pavardę, tačiau savo mergautinės neatsisakė, tad nuo šiol vadinsis Pikul-Jasaitiene. „Man gražu. Be to, norėjau tapti Jasaitiene, nes taip išreiškiu pagarbą savo vyrui, jo šeimai“, – sakė dainininkė.

 Simas Jasaitis: „Prieš svarbias varžybas jaudinausi mažiau nei šiandien“

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Po ceremonijos, nuslūgstant susijaudinimui, Oksana atviravo: „Iš tiesų, aš beprotiškai jaudinausi. Iš pradžių maniau, kad santuoka yra paprastas dalykas, bet iš tiesų... Ji reikalauja daug susikaupimo ir jaudulio.“

Simas tuo metu stovėjo greta savo žmonos tylus ir santūrus, tačiau paklaustas, kokie jausmai jį užplūdo sakant priesaiką, jis pripažino: „Prieš svarbias varžybas jaudinausi mažiau nei šiandien“.

Pora nevengė demonstruoti ir jų gyvenimus Dievo akivaizdoje surišusių žiedų. Tiesa, Oksana juvelyro pavardės atskleisti nenorėjo.

Medaus mėnesį suplanavo, o vaikus – kaip Dievas duos

Kone metus planavę savo šventę, jaunavedžiai neslėpė, kad suplanuotas ir medaus mėnuo. „Jau seniausiai suplanuotas. Detalių nenorime atskleisti ir kol kas jas pasiliksime sau. Tačiau grįžę iš kelionės pasidalinsime įspūdžiais kaip sekėsi. O kaip gali sektis? Aišku tik gerai“, – linksmai atšovė dainininkė.

Pasiteiravus, ar poros planuose jau atsirado vietos vaikams, Oksana atsakė trumpai; „Kaip Dievas duos“.

Iškart po ceremonijos pora pakvietė svečius į palapinę, kurioje skambėjo gyva saksofono muzika, svečių laukė šampanas, braškės ir ledai. Jų, kaip tikino V.Prokofjeva, Oksana užsakė 80 porcijų.

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Puota vyks Trakų rajone

„Baltų balandžių šventėje tikrai nebus, tačiau nuotaka prašė, kad būtų baltų hidrangėjų, hortenzijų, rožių ir kitų baltų gėlių. Kažkokių ypatingų užgaidų ir nurodymų iš Oksanos negavau. Ji tik norėjo, kad šventė būtų pavykusi ir gera.  Po ceremonijos bažnyčioje šventinis vakaras vyks „IDW Esperanza Resort“. Trakų rajone įsikūrusioje rezidencijoje jaunavedžių ir svečių, kurių bus apie šimtas, privatumą saugos apsauga. Galiu išduoti, kad nuotakos suknelę kūrė Juozas Statkevičius. Nuotakos apdaras tikrai labai įspūdingas ir toks, koks tinka būtent Oksanai“, – dar prieš ceremoniją atvravo vedybų planuotoja V.Prokofjeva.

Juozo Statkevičiaus kurta suknele pasipuošė ir Oksanos mama Laimutė Pikul.

Oksana Pikul ir Simas Jasaitis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Lankė sužadėtinių kursus

Žinia, visi bažnyčioje tuoktis ketinantys asmenys privalo lankyti sužadėtinių kursus. To neišvengė ir Oksana su Simu. Pora iki vestuvių tris kartus per savaitę lankydavo šiuos kursus Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre.

Kaip portalas Žmonės.lt jau rašė, Oksana savo mergvakarį atšventė likus dviem savaitėms iki oficialios jungtuvių datos. Šventė vyko Klaipėdoje, kur O.Pikul su draugėmis apsilankė ir grupės „Sel“ koncerte.

Simas ir Oksana poruojami nuo 2009-aisiais vykusių jo sesers Aistės Jasaitytės ir šokėjo Romano Čeburiako vestuvių. Dainininkė ir krepšininkas susižadėjo 2012 m. rugpjūtį, o tuoktuves, kaip ir pridera pagal tradicijas, kelia prabėgus mažne metams.

Oksanos dovana mylimam vyrui – daina

Vestuvių puotoje laukiami poros artimieji, giminės ir bičiuliai. Iš pradžių planuota, kad šventės vedėju bus geras S.Jasaičio draugas, komikas Vitalijus Cololo. Tačiau per Simo bernvakarį, žaizdamas krepšinį Vitalijus išsinarino ranką. Portalui Žmonės.lt V.Cololo pasakojo, kad krepšininkas jo „pasigailėjo“ ir vestuvių vesti jam neteks.

O.Pikul ir S.Jasaičio vestuvinė puota bus ne tik linksma, bet ir daininga. Prisiekusi amžiną meilę, Oksana Simui dovanos specialiai jam įrašytą naują savo dainą „You & Me“. Muzikines dovanas jauniesiems įteiks ir kiti šventėje dalyvausiantys svečiai, tarp jų – Neringa Šiaudikytė iki „Pop Ladies“.

Oksanai Pikul šios vestuvės pirmos, Simui ši santuoka – antroji.