Vilniuje susituokė Seimo narys Linas Slušnys ir socialinių mokslų daktarė Daiva Šukytė

Daiva Šukytė ir Linas Slušnys / Ž.Gedvilos / BNS ir D.Ausėnaitės nuotr.
Daiva Šukytė ir Linas Slušnys / Ž.Gedvilos / BNS ir D.Ausėnaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-30 15:46
AA

Rugsėjo 30-oji Seimo nariui Linui Slušniui (54) ir jo ilgametei gyvenimo partnerei Daivai Šukytei (51) – ypatinga diena. Penktadienį Seimo narys ir Lietuvos socialinio ir emocinio ugdymo instituto vadovė Vilniaus Santuokų rūmuose oficialiai davė ištikimybės vienas kitam priesaiką.

Parlamentaras Linas Slušnys ir socialinių mokslų daktarė Daiva Šukytė savo vestuves kartą jau atšventė – šios vasaros liepos mėnesį pora meilės įžadus davė jaukioje ceremonijoje, skirtoje tik artimiausiems žmonėms. Portalui Žmonės.lt parlamentaras pasakojo, kad vestuvių šventę vasarą surengė paskatinti vaikų.

„Metrikacijoje dabar tuoksimės todėl, kad buvo didžiulės eilės, laukti teko porą mėnesių. Per vėlai kreipėmės, todėl viskas taip nusitęsė“, – Žmonės.lt sakė L.Slušnys.

Iki Seimo rinkimų vaikų ir paauglių psichiatru dirbusiam Linui Slušniui santuoka su D.Šukyte – antroji. Vyras augina šešis vaikus, kurių trys – iš pirmosios santuokos.

Tiesa, politikas gyvenimo partnerę Daivą Šukytę žmona vadino jau daug anksčiau. Porą artimi santykiai sieja 19 metų.

Pasak L.Slušnio, nors dėl to aplinkiniams ir kyla klausimų, jokios keistenybės čia nėra. „Aš buvau jau kartą vedęs, su pirmąja žmona turiu tris vaikus. O dėl Daivos čia nėra jokio kriminalo – jau nuo pat mūsų santykių pradžios ją vadinau žmona“, – Žmonės.lt sakė Seimo narys.

Knygos „Ką gali mokytojas“ autoriai – vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys ir Tarptautinės socialinio ir LIONS QUEST instruktorė Daiva Šukytė (2016 m.) / Daivos Ausėnaitės nuotr.