Vilniuje užpultas Arvydas Anušauskas su šeima: chuliganą nufilmavo ir ėmėsi teisinių veiksmų

Arvydas ir Lina Anušauskai/ Fotobanko arcyvų nuotr.
Arvydas ir Lina Anušauskai/ Fotobanko arcyvų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-04-27 18:26
AA

Pirmadienį Lietuvoje sušvelninus karantino sąlygas, Seimo narys, istorikas Arvydas Anušauskas su žmona Lina ir neseniai gimusiu sūneliu Martynu Leonu susiruošė pasivaikščioti po Vilniaus centrą. Deja, saulėtą dieną politikui sugadino gatvėje jį su šeima užsipuolęs vyras, kuris pradėjo plūstis necenzūriniais žodžiais ir net metė į politiką gėrimą.

Naujienų portalui Žmonės.lt A. Anušauskas pasakojo, kad grasinimus išgirdo ne pirmą kartą, tiesa, iki šiol puolimo būdai būdavo virtualūs.

„Labai nemalonu, kad viduryje miesto, dieną, prie pat Vyriausybės yra užsipuolama šeima, einanti su vaiku. Iš pradžių tas asmuo pradėjo plūstis, mes tolimesnių jo veiksmų negalėjome prognozuoti. Norėdamas jį atbaidyti nuo agresyvių veiksmų, pradėjau filmuoti. Vėliau, kai pasakiau, kad iškviečiau policiją, jis ėmė bėgti“, – pasakojo politikas, vaizdo įrašą paviešinęs ir socialiuose tinkluose.

A. Anušausko vaizdo įrašas (yra necenzūrinės leksikos ir gestų):

 

A. Anušauskas teigė, kad užpuolikas agresyviai buvo nusiteikęs konkrečiai prieš jį ir jo šeimą. „Mano pavardę jis pasakė ne tiksliai, be lietuviškų ženklų, bet jo agresyvūs veiksmai buvo adresuoti man asmeniškai“, – kalbėjo vyras.

Politikas pasakojo, kad dėl užpuolimo jau ėmėsi ir teisinių veiksmų.

„Atsirado ne tik liudininkų, bet ir žmonių, kurie pažįsta šį asmenį. Policija jau turi jo konkrečius duomenis. Tikiuosi, kad jį suras ir pagal mano pareiškimą bus imtasi teisinių priemonių“, – sakė A. Anuškauskas.