Vinilinę plokštelę išleidžiantys „Flash Voyage“: „Šis albumas – nepaprastai intymus“

„Flash Voyage“ / Igno Maldžiūno nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Tai yra brandžiausia ir stipriausia, ką esam sukūrę per visus keturis „Flash Voyage“ egzistavimo metus“, – džiaugiasi grupės „Flash Voyage“ muzikantai, šiandien savo klausytojams dovanojantys naują minialbumą „šiluma, pamiršta”.

Pasaulinės pandemijos metu daug laiko skyrę naujo skambesio paieškoms, atlikėjai tikina susidūrę su daugybe klausimų ir atradimų.

„Kiekvienam iš mūsų tai buvo nepaprastų išbandymų kelionė, karantinas, nauji grupės nariai ir apsišlifavimas grojant ir kuriant kartu, nežinant, kas vyksta su pasauliu“, – pasakoja grupės vokalistas Regimantas Visockis.

Daug išbandymų tiek vidinėse būsenose, tiek kūryboje patyrusi grupė džiaugiasi, jog viskas pavyko kur kas geriau, nei buvo tikėtasi, o psichologiniai išbandymai karantino metu leido į viską pažiūrėti kur kas giliau.

„Flash Voyage“ vinilinės plokštelės pristatymo renginys / Pauliaus Jonikio nuotr.

„Didžiuojamės šiuo darbu, manome, kad vis labiau atrandame savo garsą ir kryptį. Šis albumas nepaprastai intymus ir ieškantis gylio, kiekvieną kartą klausant atrandi vis kažką naujo, tai - tarsi mūsų jausmų biblija“, – įsitikinę „Flash Voyage“ muzikantai.

Ketvirtadienio vakarą į išankstinę vinilo perklausą grupė sukvietė ištikimiausius klausytojus, o nuo šiandien kūrybinius grupės atradimus jau galima išgirsti skaitmeninėse platformose.

Atlikėjai prasitaria, kad dešimties colių vinilinę plokštelę „šiluma, pamiršta“ kiekvienas norintis galės užsisakyti nuo kitos savaitės.

Minialbume sudėtos keturios lietuviškos dainos bei trys muzikiniai interliudai. Video interliudus, kuriuos galite pamatyti „Spotify“ platformoje, grupės „Flash Voyage“ sapnų pasauliui kūrė menininkas ir režisierius Pijus Vėberis.

„Kiekviena albumo daina turi aiškų savo braižą, tačiau klausant kartu viskas susijungia į vieną išgyvenimą/istoriją. Visos minialbumo dainos apjungtos interliudais, todėl klausant muzika nenutrūksta, viskas susilieja. Žinome, kad žmonės čia atras dalį savęs“, – sako Regimantas.

Vasarą grupė „Flash Voyage“ planuoja pasidalinti naujomis albumo dainomis su klausytojais visoje Lietuvoje, o artimiausių koncertų datas žada paskelbti jau labai greitai.

„Flash Voyage“ vinilinės plokštelės pristatymo renginys (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau