Violeta ir Vilius Tarasovai nėrė į naują veiklą: dėl jos jau spėjo ir susipykti

Violeta Tarasovienė, Vilius Tarasovas / LNK nuotr.
Violeta Tarasovienė, Vilius Tarasovas / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-12 15:30
AA

Žinomiausia Lietuvoje „katinų“ pora – Violeta ir Vilius Tarasovai – rugsėjį pasitinka su dar nematytu jauduliu. Pora tapo privačiais vokalo mokytojais.

„Dabar Violeta daugiau turi mokinių, nes daugiau merginų, nei vaikinų. Pradžia buvo neplanuota – pradėjome dirbti stovyklose kartu, kai aš prie pianino atsisėsdavau“, – laidoje KK2 pasakojo Vilius Tarasovas.

Kaip rašoma LNK televizijos pranešime spaudai, Tarasovai mokytojauti pradėjo visiškai atsitiktinai.

„Neplanavom pedagogikos. Intensyviai dirbam, koncertuojame. Bet paskambino, gal Rosita Čivilytė, sako, pabandom. Taip ir prasidėjo. Iš lūpų į lūpas, kamuolys nuo kalno, ir įsisuko viskas“, – pasakojo Violeta Tarasovienė.

Violeta Tarasovienė, Vilius Tarasovas / LNK nuotr.

Ugdomoji veikla su vaikais reikalauja labai daug kantrybės. Vaikams Vilius ir Violeta jos turi. Bet vienas kitam – nelabai.

„Aš pykstu, kai padaro kažką ne taip. Kai išeina mokinys, atskaitau moralą. Sakau, gal šitoj vietoj reikėtų truputėlį kitaip?“ – juokėsi Vilius.

„O aš sakau – tai eik ir mokyk. Kai pats mokysi, galėsi daryti savaip“, – juokiasi Violeta ir tuomet Vilius jos frazę palydi garsiu juoku.

KK2 nufilmavo, kaip Tarasovai į Vilnių atlydėjo savo mokinę, Šilalėje gyvenančią Akvilę. Mergina žinomo prodiuserio Vudžio studijoje įrašinėja pirmąjį solinį kūrinį, o viską akylai stebi mokytojai.

Vilius Tarasovas / LNK nuotr.

„Galvojau, Violeta bus tokia piktoka, o Vilius švelnesnis. Bet iš tikrųjų Violeta kitokia. Kuo toliau, tuo viskas labai geriau, fainai sutariam ir su Violeta, su Vilium“, – prisipažino Tarasovų mokinė Akvilė.

Kadangi daugiau mokytojos darbo tenka Violetai, tai bimbinėdamas aplink Vilius pasidarė naują tatuiruotę – išsitatuiravo savo dainos garso takelį.

„Būtent čia ištatuiruota frazė: „Aš taip myliu, rodos, nuo žemės iki pat dangaus“, – atskleidė Vilius.

Vilius Tarasovas / LNK nuotr.

Visas siužetas iš vokalo pedagogais tapusių Tarasovų gyvenimo – šį antradienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.