Violeta ir Vilius Tarasovai pirmą kartą lankėsi Karklėje vykusiame festivalyje: „Nustebino neblaivus jaunimas“

Violeta ir Vilius Tarasovai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį prasidėjo tris dienas trukęs geros nuotaikos ir populiarios muzikos festivalis „Karklė Live Music Beach 2018“. Į įvairiausiomis atrakcijomis pripildytą teritoriją susirinko savaitgaliui pasiruošę festivalio dalyviai.

Festivalį aplankė ir žinomi Lietuvoje pramogų pasaulio atstovai, politikai, visuomenės veikėjai. Minioje buvo galima išvysti politiką Mykolą Majauską su dukromis, verslininką Žilviną Grigaitį, dainininkus Vilių ir Violetą Tarasovus.
Žilvinas Grigaitis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Karklėje koncertavo ne tik užsienio dainininkai, bet ir mylimi Lietuvos atlikėjai. Vienas jų – Marijonas Mikutavičius. Sceną jis dalijosi su pasaulinio lygio muzikos žvaigždėmis: Jaxu Jones, Craigu Davidu.
Festivalio „Karklė 2018 Live Music Beach“ antroji diena / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Festivalio „Karklė 2018 Live Music Beach“ antroji diena / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Pastarojo koncertas į Karklę ir atviliojo žaviąją pramogų pasaulio porą Violetą ir Vilių  Tarasovus. „Atvykome paklausyti geros muzikos“, – Žmonės.lt juokdamasi pasakojo Violeta.

Nors porai Craigo Davido koncertas paliko gerą įspūdį, visgi, jie tikėjosi šiek tiek kitokio pasirodymo.

Festivalio „Karklė 2018 Live Music Beach“ antroji diena / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
„Jo pasirodymas – gana keistas. Jis įsikūnijo į didžėjaus amplua, Vilius džiaugiasi išgirdęs Shawno Stockmano balsą iš grupės „Boyz II Men“ – Craigas labai panašiai dainavo. Į tokį patį pasirodymą daugiau nebeičiau, tačiau jeigu jis rengtų kamerinį pasirodymą – būtinai sudalyvaučiau“ , – šypsojosi Violeta. 
Vilius ir Violeta Tarasovai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Karklėje rengiamame festivalyje pora lankėsi pirmą kartą ir kaip sako pati Violeta – viso savaitgalio jame tikrai neišbūtų.


„Vieno vakaro mums pilnai užteko. Aplinkui pastebėjome labai daug girto jaunimo. Toks jausmas, kad jiems net nesvarbu, kas groja, svarbu tūsas ir daug alkoholio. Tačiau šalia mūsų stovėjo jaunimo grupelė ir dainavo kelias Craigo Davido dainas, tai jie tikrai pamalonino“, – pasakojo dainininkė.
Festivalio „Karklė 2018 Live Music Beach“ antroji diena / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Violeta ir Vilius – geros muzikos gerbėjai, todėl jeigu aplink Lietuvą atveža jiems įdomių atlikėjų – pora visuomet stengiasi sudalyvauti koncertuose.


„Važiuojame ir į Taliną, ir į Krokuvą. Buvome ir „Bruno Mars“, ir „Guns and roses“. Gerų koncertų stengiamės nepraleisti“, – Žmonės.lt pasakojo V. Tarasovienė.
Craig David festivalyje „Karklė 2018 Live Music Beach“ (23 nuotr.)
+17
Festivalio „Karklė 2018 Live Music Beach“ antroji diena (127 nuotr.)
+121
Skaitykite daugiau