Violeta Repčenkaitė – apie naują verslą, trejų skyrybų pamokas ir kodėl keliasi 4-tą ryto

Violeta Repčenkaitė / „Razauskai Photography“ nuotraukos
Violeta Repčenkaitė / „Razauskai Photography“ nuotraukos
Remigija Paulikaitė
2024-05-14 06:02
AA

„Visada sakau, jog gyvenimas duotas tam, kad išpildytum savo svajones. Todėl turi sau būti geriausias draugas“, – žurnalui „Ji“ teigia Maltoje ne vienus metus gyvenantis modelis, moterų retritų organizatorė Violeta Repčenkaitė, prieš pusmetį ėmusis ir naujo verslo.

Violeta Repčenkaitė atvirai – kuo žavi Malta, o kuo vis dar stebina, apie pradėtą naują verslą, gyvenimo pamokas ir atsaką į pašiepiamus komentarus – „ką ji gali patarti apie porų santykius, kai pati yra tris sykius išsiskyrusi“.

Malta ir jūs, Violeta, tapote neatsiejamos!

Čia labai pripratau... Jau seniai jaučiuosi keliaujanti iš namų į namus: man ir Lietuvoje gera, ir Maltoje. Rudenį atidariau elektroninę parduotuvę, tad dabar su Vilniumi sieja ne tik tėvai, draugai – turiu ir verslo saitų. Na, o Maltoje – mano vaikai, retritai ir kasdienybė. Pastarąjį kartą grįžusi iš Vilniaus labai stipriai pajutau, kad jau ir čia mano namai. Atsimenu, vėlų vakarą Valetoje vedžiojau šunį, žiūrėjau į žvaigždes ir galvojau, kaip gerai, jog esu ten, kur jaučiuosi savo vietoje.

Kuo šalis žavi, o kuo vis dar stebina?

Per rožinius akinius, kaip iš pradžių, jau nežiūriu – pradėjau matyti visas gyvenimo toje saloje puses. Taip, gamta čia dieviškai graži. Tačiau