Violeta Repčenkaitė: „Nemanau, kad tekėsiu ketvirtą kartą“

Violeta Repčenkaitė ir Edvardas Žičkus
Violeta Repčenkaitė ir Edvardas Žičkus
Šaltinis: Žmonės
2022-01-07 17:00
AA

„Galiu prisipažinti, kad mano širdis šiandien visiškai laisva“, – jau šį sekmadienį 20 val. „Žmonės“ ir portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ prisipažins Maltoje gyvenantis modelis ir buvusi TV laidų vedėja Violeta Repčenkaitė.

Šiemet 40-metį švęsianti Violeta nebijo bėgančių metų, nes jie padovanojo tris nuostabius vaikus ir daugybę įvairių patirčių, kurias žinoma moteris vertina kaip pamokas.

„Kiekviena raukšlelė man miela, – juokėsi Lietuvoje trumpam apsilankiusi V.Repčenkaitė. – Net ir turėdama galimybę atsukti laiką atgal, aš savo gyvenime nieko nekeisčiau.“

Laidos vedėjui Edvardui Žičkui pasiteiravus, ar po trečiųjų skyrybų jau užgijo jų palikti randai, Violeta buvo atvira – jausmai širdyje išblėso gerokai anksčiau, nei teismas oficialiai nutraukė jos santuoką. Ir čia pat pridūrė, kad šiuo metu mylimo žmogaus jos gyvenime nėra.

„Pretendentai gali rikiuotis į eilę, bet nemanau, kad tekėsiu ketvirtą kartą“, – šmaikštavo modeliu vis dar dirbanti ir savčs pažinimo stovyklas saulėtoje Maltoje moterims rengianti lietuvė.

Violeta Repčenkaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto pokalbiui pasisukus rimta linkme, ji neslėpė, kad įsileisti naujo vyro į savo gyvenimą ji tikrai neskubės. „Mama man visada kartodavo, kad negali stačia galva nerti į santykius, o aš jos neklausydavau. Dabar būsiu atsargesnė“, – sekmadienio vakarą kalbės triskart tekėjusi, trijų vaikų susilaukusi ir triskart skyrybas išgyvenusi Violeta.

Viena gražiausių Lietuvos moterų praeityje tituluoja V.Repčenkaitė bus atvira kalbėdama apie ne tik apie šeimą, vaikus, gyvenimą emigracijoje, bet ir apie itin asmeniškus išgyvenimus – santykiuose patirtą psichologinį ir fizinį smurtą.

Violeta Repčenkaitė / Matthew Spiterio nuotr.

„Psichologinį smurtavimą mes moterys kurį laiką bandome pateisinti, ieškome savo kaltės, suteikiame antra šansą greta esančiam vyrui, bet to daryti nereikia. O patirti fizinį smurtą man užteko vieną kartą, kad pasakyčiau, jog tokiuose santykiuose dedu tašką“, – žurnalistui Edvardui Žičkui atvirai prisipažino Violeta.

Kodėl jau šį pavasarį lietuvė užvers duris Maltoje įkurtų savo svečių namų, apie kuriuos ilgai svajojo? Kokiems naujiems iššūkiams ji ruošiasi ir kur Violeta Repčenkaitė įsivaizduoja savo ateitį?

Apie visa tai – jau šį sekmadienį 20 val. pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ – „Žmonės“ facebook paskyroje, portale 15min ir 15min „Youtube“ kanale.

Laidos anonsas: