Violeta Tarasovienė šokių projektų atsisakė dėl Viliaus: nenorėjo, kad „grabaliotų kitas vyras“

Violeta ir Vilius Tarasovai / Renginio organizatorių nuotr.
Violeta ir Vilius Tarasovai / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-28 15:10
AA

Prieš metus garsiausia Lietuvos mokytoja Veronika su vyru Simu Kazilioniu susituokė saulėtuose Maldyvuose. Praėjus metams jauna pora vėl savo meilę atšventė Kenijoje. Ne paslaptis, kad meilės šventė vėl sulaukė daug susidomėjimo – tiek dėl kelionės mokslo metų viduryje, tiek dėl pikantiškų Veronikos nuotraukų. Tačiau prie tokio dėmesio moteris jau pripratusi.

„Tos pirmos mūsų vestuvės vyko karantino metu, tuometinės administracijos paklausiau, ar galiu pamokas vesti iš bet kurios šalies, atsakė, kad nesvarbu. Tai koks skirtumas, ar aš iš Druskininkų, ar Maldyvų. Išvažiavau, stengiausi nieko nekelti, bet vyras su draugais įkėlė nuotrauką į socialinius tinklus, ir visi rašė, kaip aš taip drįstu, kaip mokytoja sau gali leisti tokią prabangą? Turėjau sėdėti namuose, su kitais mokytojais, užsidariusi“, – kilusį skandalą dėl kelionės karantino metu laidoje „Bučiuoju. Rūta“ prisiminė Veronika.

Veronika Naumova-Kazilionė, Simas Kazilionis / Asmeninio archyvo nuotr.

Jai antrina vyras Simas, kad stebėti viską iš šono buvo labai smagu – mokytoja pamokas vedė iš spintos, apsirengusi megztinį, jog išvengtų kiek įmanoma daugiau kalbų, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

Veronika Naumova-Kazilionė, Simas Kazilionis / Asmeninio archyvo nuotr.

Mokytoja Veronika išdavė, kad už šią kelionę ji mokėjo kartu su vyru, nors pačios atlyginimas siekia tik tūkstantį eurų per mėnesį.

Jos vyras pridūrė: „Prašau jos mokykloje nedirbti, nes jos atlyginimas mažiausias iš visų veiklų, bet ji be to negali.“

Veronika Naumova-Kazilionė, Simas Kazilionis / LNK stopkadras

Laidos vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei atvirumo nestokojo ir kita žinoma pora – Inga ir Darius Budriai. Žinomi verslininkai atskleidė, kad jų santykiai prasidėjo netikėtai, kai Darius dar nebuvo iki galo išsiskyręs. Ir išdavė – jų įspūdingos vestuvės buvo puikaus plano dalis.

„Kai mes tuokėmės, spontaniškai sugalvojau, kad reikia parašyti žurnalistams, nes su vestuvėmis norėjau išpopuliarėti. Tuo metu tikrai nei vienas nebuvome žinomi“, – laidoje „Bučiuoju. Rūta“ juokdamasi prisiminė žinoma renginių organizatorė, dekoratorė Inga Budrienė.

Darius Budrys, Inga Budrienė / LNK stopkadras

Ir jos planas išdegė – jų įspūdingos vestuvės pritraukė daugybę dėmesio.

Atvirkščiai, žurnalistų kamerų per vestuvės nelaukė Violeta ir Vilius Tarasovai. Jau daugiau nei 17 metų jiedu kartu, nors net garsiausi astrologai pranašavo – temps vos kelerius metus.

„Žmonės galvoja tik apie save! Aš ir man! O santuoka – kompromisų menas, kartais reikia net aukų“, – sako Violeta.

Pavyzdžiui, ji atsisakė dalyvauti TV šokių projektuose, nes Viliui buvo nepriimtina, kad ją „grabaliotų kitas vyras“.

Violeta Tarasovienė, Vilius Tarasovas / LNK stopkadras

„Bučiuoju. Rūta“ – ketvirtadienį 20 val. per LNK.