Violetos ir Viliaus Tarasovų dešimtmetis: išskirtiniai kadrai iš poros vestuvių

Violetos ir Viliaus Tarasovų vestuvių akimirkos / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš lygiai dešimt metų – 2007 m. rugpjūčio 31 d. – amžiną meilę vienas kitam prisiekę Violeta ir Vilius Tarasovai gali drąsiai į akis žiūrėti net ir didžiausiems skeptikams. Santuokos jubiliejų švenčianti pora – viena tvirčiausių ir žaviausių visame Lietuvos pramogų pasaulyje.

2007 metais porą laiminęs kunigas linkėjo: „Žmogus nori mylėti, skraidyti, pakilti saulės ir žvaigždžių link. Saugokite vienas kitą, jauskite meilę, būkite vienas kitam saulė ir žvaigždė.“ Panašu, kad porai žodžiai buvo lemtingi. Meilės jų gyvenime netrūksta ir dabar.

Violetos ir Viliaus Tarasovų vestuvių akimirkos / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Būdama su Viliumi aš jaučiuosi taip pat, kaip būdama su savimi. Tai nėra koks nors darbas ar pastangos, kad nuo jų reikėtų ilsėtis“, – išskirtiniame interviu žurnalui „Žmonės“ sako Violeta.

Prieš daugiau nei dešimtmetį romantiški dainininkų santykiai į viešumą iškilo per iškilmingus „Radiocentro“ apdovanojimus. Tuomet Violeta, sakydama sveikinimo kalbą, girdint daugiatūkstantinei žiūrovų miniai rėžė: „Katine, aš tave myliu!“ Vilius pasakoja, kad išgirdus tokį viešą prisipažinimą net nutirpo kojos. Matyt, daugelis pamena, kad tuomet pora tapo žinomiausiais Lietuvos „katinais“.

Violetos ir Viliaus Tarasovų vestuvių akimirkos / Gretos Skaraitienės nuotr.

Vos per porą mėnesių suplanuotos vestuvės, tapo Holivudo verta drama. Tuomet išskirtines teises į kadrus ir interviu pažadėję žurnalui „Žmonės“, Violeta ir Vilius į susitarimą žiūrėjo itin rimtai. Sužinoję, kad vestuvių laiką ir vietą išsiaiškino ir kiti žurnalistai, dainininkai pasamdė apsaugos darbuotojus, poros šventę nuo objektyvų saugojusius net skėčiais.

Violetos ir Viliaus Tarasovų vestuvių akimirkos / Gretos Skaraitienės nuotr.

Tuomet paparacai bėgo į gatvę, lipo ant stogų, tvorų, korėsi į medžius – darė viską, kad pavyktų užfiksuoti bent keletą milžinišką ažiotažą sukėlusių vestuvių akimirkų.

Violetos ir Viliaus Tarasovų vestuvių akimirkos / Gedmanto Kropio nuotr.

2007 m. rugsėjo 6 d. pasirodęs žurnalas, kurio viršelį puošė Violetos ir Viliaus pora buvo rekordinis ir nepralenkiamas: net 150 tūkstančių kopijų su laimingais jaunaisiais buvo tiesiog iššluotos iš lentynų. Tik vėliau į viešumą iškilo faktas, kad viršeliui Violeta pozavo jau besilaukdama kūdikio.

Rekordinis žurnalo „Žmonės“ viršelis – Violetos ir Viliaus Tarasovų vestuvės

Santuokos dešimtmečiui skirtas viršelis, žinoma, visai kitoks, pasakojantis apie laimingą šeimos, ne tik poros, gyvenimą. Jį puošia visa šeimyna: Violeta, Vilius, poros dukros Elinga ir Gabrielė bei augintinė Dora.

Violeta ir Vilius Tarasovai su dukromis

Nors Elinga – Violetos dukra iš ankstesnių santykių, tačiau mergina, sulaukusi pilnametystės, nusprendė pavardę pasikeisti į Tarasovaitės. Matyt, tai – vienas geriausių įrodymų, kad Violetos ir Viliaus šeima – lyg vienas kumštis.

Kviečiame pasižiūrėti į išskirtinius prieš dešimtmetį įvykusių ir Lietuvos pramogų pasaulio legenda virtusių vestuvių kadrus. Tuomet jie buvo pasiekiami tik žurnalo, o dabar – ir portalo Žmonės.lt skaitytojams.

Violetos ir Viliaus Tarasovų vestuvių akimirkos (50 nuotr.)
+44
Skaitykite daugiau