Violetos ir Viliaus Tarasovų dukra Gabrielė pakerėjo savo balsu: „Nuo genų nepabėgsi“

Gabrielė Tarasovaitė, Violeta ir Vilius Tarasovai / Asmeninio albumo nuotr.
Gabrielė Tarasovaitė, Violeta ir Vilius Tarasovai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-23 09:31
AA

„Nuo genų nepabėgsi“, – juokiasi dainininkas Vilius Tarasovas, kalbėdamas apie savo dukrą Gabrielę, kuri vis drąsiau žengia dainavimo keliu. Paviešinęs video, kuriame trylikametė mergina groja ir dainuoja, jis su žmona dainininke Violeta Tarasoviene sulaukė daugybės komplimentų ir patvirtino posakį „Obuolys nuo obels toli nerieda“.

Vilius Tarasovas, socialiniame tinkle pasidalijęs video, kuriame užfiksuota jo dukra Gabrielė, atliekanti Olivios Rodrigo kūrinį „Traitor“ turbūt nesitikėjo sulaukti tiek komplimentų – jaunajai panelei adresuota išties daug gražių žodžių, o Žmonės.lt kalbintas Vilius šypsosi – tai tam tikra prasme komplimentai ir jam pačiam.

„Dukra gyvena su muzika, klausosi ir pati dainuoja nuolat, mes jau kartais net sakome – gal jau galima tyliau pabūti?!“ – juokiasi Vilius.

Ir nors muzikantų šeimoje gimusios Gabrielės genai, akivaizdu, vaidina nemenką vaidmenį, iš tiesų mergina jau ne vienerius metus muzikos mokykloje lanko pianino klasę.

„Žinoma, kaip ir daugelį, ją taipogi buvo ištikęs momentas, kai galvojo, jog nori mesti, tačiau pasiliko, o dabar jau pati labai nori, dainuoja, groja. Mums džiaugiasi širdis, kad galiausiai taip išėjo“, – sako V.Tarasovas.

Vyras pasakoja, kad dukra pasvajoja ir apie dainininkės kelią, ir apie aktorystę. Abiejų duonos jau šiek tiek teko ir paragauti: Klaipėdos muzikiniame teatre Gabrielė jau yra debiutavusi miuzikle „Boni ir Klaidas“, išbandžiusi dainavimą duetu su mama Violeta.

„Jai tai patinka, ji save mato scenoje, tuo gyvena, tad belieka palaikyti“, – sako dainininkas.

Ar Violeta ir Vilius atžalai linki tokio paties kelio, kaip savo? Juk neretai scenos žmonės savo vaikams tokios pačios duonos rinktis nepataria.

„Aš pat nuo ankstyvos vaikystės dainavau, verždavausi į sceną, mane tai traukė, tad laikausi tos nuomonės, kad jeigu žmogų kažkas traukia – negali, o ir nereikia to stabdyti. Gink Dieve nesakyčiau jai, kad nesiektų būti dainininke. Jeigu yra noras, polėkis – tegu, o kaip bus ateityje – bus matyti“, – patikina jis.

Violeta ir Vilius Tarasovai su dukromis / Tomo Kaunecko nuotr.

Vilius prisiminė, kad kai prieš maždaug ketverius metus šeima važiavo į Lenkijoje vykusį žinomo dainininko Bruno Mars koncertą, šis Gabrielę tiesiog pakerėjo.

„Jai tai buvo kažkas tokio, bet iš tiesų susidomėjimas atlikėjais kinta – tai vienas, tai kitas „užkabina“. Domisi skirtingais dainininkais ir žanrais“, – sako pašnekovas, pridurdamas, kad ir dainininkas Michaelis Jacksonas, ir „Queen“ vokalistas Freddie Mercury buvo atsidūrę tarp labai mėgstamų ir „dainuojamų“ muzikantų merginos gyvenime.

Augti dainininkų šeimoje ir mokytis dainuoti – kartu ir pliusas, ir minusas. Tą patvirtina ir V.Tarasovas: vyras juokiasi, kad su dukra kartais ir pasiginčija, ir padiskutuoja muzikiniais klausimais, o šiaip ją supanti aplinka – dėkinga muzikiniam tobulėjimui.

„Pas mus ateina mokiniai, tad ji nuo vaikystės mato tas pamokas, girdi, kaip mokomės. Taip išeina, kad jinai, nori nenori, irgi gauna tas pamokas ir, tikriausiai, jas priima“, – šypteli jis.

Violetos ir Gabrielės pasirodymas 2017-aisiais: