„Viral‘o“ dėmesio centre – Arvydas Sabonis, Egidijus Dragūnas ir Natalija Bunkė

Natalija Bunkė / Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr.
Natalija Bunkė / Martyno Siruso/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-01 14:06
AA

Pirmadieniais TV3 eteryje karaliaus naujos kartos infošou „VIRAL‘as“. TV3 naujo sezono „Gera kartu!“ premjerinės laidos herojais tapo ryškiausios šalies žvaigždės: krepšinio legenda Arvydas Sabonis, dainininkas Egidijus Dragūnas ir dainininkė, seriale „Rezidentai“ debiutavusi Natalija Bunkė.

E.Dragūnas-SEL‘as sugeba ne tik surengti koncertus su daug garso ir dar daugiau šviesų, bet ir skatina aukoti labdarai. Tuo savo akimis įsitikino išskirtinį interviu iš Dragūno gavusi „VIRAL‘o“ komanda. Į specialaus socialinio reklaminio klipo filmavimo užkulisius TV3 laidos kūrėjus įsileidęs SEL‘as sakė, kad jo tikslas – padvigubinti iki šiol surinktas aukas.

Akyla „VIRAL‘o“ filmavimo komanda pastebėjo, kad filmavimo aikštelėje, tarp daugybės vaikų, nebuvo paties E. Dragūno sūnaus. Dainininkas, išgirdęs klausimą „Kodėl?“, atsakė trumpai: „Aš, žinokite, kaip tik apie tai ir galvojau… Turbūt jis užpyks, pamatęs tą reklamą. Kaip čia jis nedalyvavo, bet…“ 

SEL koncertas Klaipėdoje / A. Venskaus nuotr.

Niekur neviešintus kadrus iš E.Dragūno socialinio klipo filmavimo aikštelės TV3 žiūrovai pamatys ir sužinos, kodėl klipe nesifilmavo jo sūnus, šįvakar iš infošou „VIRAL‘as“ reportažo.

Taip pat laidoje – iššūkis N. Bunkei: ar ji išdrįs apsinuoginti prieš visą Lietuvą? To sužinoti į TV3 premjeros – komiško medicinos serialo „Rezidentai“ – filmavimo aikštelę vyko ne kas kitas, o charizmatiškasis aktorius ir „VIRAL‘o“ vedėjas Mindaugas Papinigis. Užsukęs į kliniką, kurioje filmuojamas serialas, Mindaugas pagavo N. Bunkę pačiame vaidinimo įkarštyje!

Seriale „Rezidentai“ debiutuojanti Natalija turėjo suvaidinti pacientę, kuri, nusimetusi peniuarą, sukelia nepageidaujamą šalutinį poveikį ją apžiūrėti turinčiam jaunam rezidentui.

„Dirbti su Natalija buvo lengva. Prieš kamerą ji jaučiasi laisvai. Nors Natalija nėra profesionali aktorė, savo personažą – pacientę Adą Stankus – suvaidino organiškai ir labai įtikinamai“, – apie dainininkės debiutą seriale „Rezidentai“ atsiliepia režisierius Alvydas Šlepikas.

Ar talentingajai Natalijai sekasi ne tik puikiai dainuoti, pozuoti prieš filmavimo kameras, bet ir vaidinti, TV3 žiūrovai sužinos žiūrėdami premjerą „Rezidentai“ pirmadienio–ketvirtadienio vakarais 21.00 val., o į esminį, visus dominantį klausimą, ar Natalija nusirengė prieš filmavimo kameras, bus atsakyta jau šįvakar 19.30 val. infošou „VIRAL‘as“ reportaže.

Taip pat „VIRAL‘e“: ką Antanui ir Aistei Guogoms žada burtininkė Vilija Lobočiuvienė? O Deivydui ir Katažinai Zvonkams? Ir kuriam rinktinės žaidėjui klius A.Sabonio strėlės?

SEL koncertas Klaipėdoje / A. Venskaus nuotr.